Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm mostanában eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maggifix kérdése:

A barátnőm mostanában eléggé furcsán viselkedik? Mit gondoltok mi lehet az ok?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátnőm el kezdett furcsán viselkedni, pl múltkor alig várta h elé menjek a sulihoz de egy oraja elmaradt és azt mondta h majd kesobb talalkozunk, de utanna meg egy olyan fel ora mulva kuldott egy sms-t h nincs kedve hozzam. Ezen kivul mostanaban ugy erzem h egy kicsit elhanyagol es olyan dolgokat csinal amit akar csak nelkulem, nem is hiv soha sehova az az igazsag, nem ugy mint regebb. Biztos h nincs mas fiuja hiszen mindig az apjaval megy mindenhova, s ha lenne is akkor talaltam volna ilyen jeleket a telefonjan vagy a facebookjan, na meg azt is mondja h meg mindig szeretm meg nem is tudna massal elkepzelni az eletet, de engem zavar h mostanaban olyan fura... kuldjetek par tippet h hogyan tudnam elerni h inkabb velem menjel el valahova ne pedig az apjaval, na es persze mit ajanlotok barmi jo volna...

2012. dec. 1. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig nem szeret, és másba szerelmes, le akar koptatni
2012. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
másik pasi van a dologban...
2012. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem tuti,hogy van más,de az igen,hogy már nem szerelmes.
2012. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erdekes, a tegnap is beszeltunk meg jatszottunk hongolalot, s kerdeztem tolle csak ilyen diszkreten h szertsz? s irta nagybetukkel h igen, es visszakerdezett h te... es ezert nem ertem most a helyzetet...
2012. dec. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!