Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Barátom facebook üzenetébe beleolvastam úgy hagyta. Tudom nem volt szép dolog. De megtettem valahogy megéreztem hogy bele kell nézzek az üzenetekbe.

Figyelt kérdés
És írt egy csajnak akit nagyon dicsért.. hogy milyen jó melleid vannak meg hogy nagyon szép vagy. Ilyeneket. és ez előtt pedig a volt barátnőjének írt. Hogy vissza menne hozzá. Meg hogy gyönyörű...(Sokáig együtt voltak) Csúnyán összevesztünk.(Állítása szerint már nem szereti csak megdicsérte.. meg nem úgy gondolta a dolgokat ahogyan leírta). Kis is dobtam de vissza fogadtam mert szeretem.De megingott felé a bizalmam de nagyon. Mindig bizonyítja hogy szeret eljön mindenhova stb.. Főleg hogy kiderült hogy beteg vagyok. És teljesen megváltozott felém jó irányban. 19L
2012. dec. 3. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Kis is dobtam de vissza fogadtam mert szeretem.


Akkor szeresd igy.Mégis mit tehetnél?mondhatnám hogy hagyd el ugysem tennéd meg,akkor mégis mit vársz,ez van.

2012. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

"meg nem úgy gondolta a dolgokat ahogyan leírta"

Persze, hogy nem. Ez a finomított verzió volt, valójában úgy gondolta, hogy "jó melleid vannak, úgy meghúználak!"...

Ilyeneket ír másnak és visszafogadod?! Ne már!

2012. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted csak azért mert lebukott és te balhéztál vele megváltozik a véleménye? Naiv vagy, ha ezt hiszed. Most már csak óvatosabb mert lebuktattad. Szakíts vele, nem is tudom mi a kérdés...
2012. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Első leírta amit gondolok.
2012. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne lepődj meg, ha félre fog k.rni. Bírom az ilyen naív embereket, ott vesznek titeket hülyére, ahol csak tudnak.
2012. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Az én véleményem is az, hogy szakíts vele,egy normális ember aki tényleg szerelmes/szereti a párját az nem írkál össze vissza mindenkinek ilyeneket. Szomorú , de ez van...jobban jársz ha lapátra teszed.
2012. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha egyszer átvág, az az ő hibája. Ha másodjára is, az már a tiéd, és ne sírj, ha kiderül, hogy mégis félrejár.

Biztos imád, ha más lányok mellét dicséri. Nem igazán értem, mi a kérdés. Igazából csak megosztottad velünk, hogyan veteteted magad hülyére...

Ha neked a szerelem indok arra, hogy visszafogadd, akkor bőven van még mit tanulnod a kapcsolatokról és az érzésekről. Nameg az értelem és az érzelmek kapcsolatáról.


Nem értem azt sem, hogy mi értelme volt belenézned az üzeneteibe, ha utána önként veszed fel a szemellenzőt. Mindegy, te dolgod, idősebb nők is beleesnek ugyanebbe a hibába, remélhetőleg neked ez lesz az utolsó ilyen butaságod, amit elkövetsz magad ellen.

2012. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, szedd már össze magadat, nem lehetsz ekkora palimadár! IStenem!


DObd ki a francba! Az ilyen nem változik...egy rövid ideig jobban viselkedik aztán megint elkezdi másnak csapni a szelet. Te meg vagy annyira hülye, hogy elhiszed. És gondolom az itt kapott tanácsokat sem fogod megfogadni, mert "szereted".


Elárulok neked valamit. 19 évesen ott a tojáshéj a seggeden, és fogalmad nincs arról, mi az, hogy szeretni.

2012. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Úgyse hagyod el, úgyhogy nem a kérdésre válaszolok.

Utolsó! Ez nem kor kérdése!! Mások 30-40, stb. évesen is ilyenek.

Én 20 éves vagyok, mégis máshogy gondolkozok.. Úgyhogy ne fogd a korra.

Kérdező, te meg így jártál.

2012. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7. vagyok, szintén 20 éves.

Abban viszont nagyon egyetértek, hogy ez nem szerelem. Pontosabban az: sima, egyszerű, vak, bugyuta, agyonmagasztalt szerelem. A kérdező nem magát a fiút szereti, nem az érdemeiért, nem a tulajdonságaiért, hanem azért, amiért sok ember "szerelmes". Mindenkinek kell ez a megfoghatatlan érzés, a szenvedés, ettől érzi a jónép azt, hogy él. Ha kínlódik, ha szeret. Ehhez keresünk alanyokat, és sz.runk bele, hogy a kedves alany ott aláz meg, ahol tud.

Kérdező! ha valóban szeretted volna, most megundorodtál volna tőle. Attól, hogy nem olyan, mint hitted, nem olyan, amilyennek megszeretted. Gusztusod nem lenne hozzáérni, meghalt volna benned az a kép, amit róla alkottál. Helyette hitegeted magad azzal, hogy most megváltozott - hogyne, mindenki megváltozik egy kis időre, ha veszélyben érzi az állandó p.ncit.


Ha téged szeretne vagy másképp: szeretne téged, nem érezné szükségét annak, hogy más lányokat dícsérgessen, legalábbis ilyen módon. Egyértelmű, hogy kapcsolatot akar velük teremteni, különben megtartaná a véleményét magának, hisz nem vak, nem is kötelessége annak lenni.

Ha pedig te szeretted volna ŐT valaha is, kiábrándultál volna belőle, legalább annyira, hogy a maradék önbecsülésed megvédd tőle, és ne fogadd vissza. Visszafogadni egy haszontalan ázott kutyát szoktak egyébként is, nem tudom, miért reménykedsz még abban, hogy ez lesz valaha őszinte, bizalmas kapcsolat.

2012. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!