Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Barátom facebook üzenetébe beleolvastam úgy hagyta. Tudom nem volt szép dolog. De megtettem valahogy megéreztem hogy bele kell nézzek az üzenetekbe.

Figyelt kérdés
És írt egy csajnak akit nagyon dicsért.. hogy milyen jó melleid vannak meg hogy nagyon szép vagy. Ilyeneket. és ez előtt pedig a volt barátnőjének írt. Hogy vissza menne hozzá. Meg hogy gyönyörű...(Sokáig együtt voltak) Csúnyán összevesztünk.(Állítása szerint már nem szereti csak megdicsérte.. meg nem úgy gondolta a dolgokat ahogyan leírta). Kis is dobtam de vissza fogadtam mert szeretem.De megingott felé a bizalmam de nagyon. Mindig bizonyítja hogy szeret eljön mindenhova stb.. Főleg hogy kiderült hogy beteg vagyok. És teljesen megváltozott felém jó irányban. 19L
2012. dec. 3. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a férfiak teljesen máshogy működnek, nem vagyunk vakok, észrevesszük, ha valakinek szép a melle, néha még a tudtukra is adjuk. Nem kéne elhamarkodottan rossz tanácsokat adni! Én boldog kapcsolatban élek, szeretem a páromat, nem is csalnám meg (pedig 100% bizonyossággal tudom, hogy lenne kivel, ha akarnám, és még fizetni se kéne érte), mégis velem is előfordult, hogy megdicsértem az exemet (pont a facebookon), ill. más csinos lányokat is. Néha a férfiak tesznek meggondolatlan kijelentéseket főleg abban a téves tudatállapotban, hogy nem származhat bajuk belőle. Én is csináltam már ilyet, buktam is le vele, megrendült bennem a bizalom, hülyeség volt, bánom is nagyon. Attól még nem csaltam meg a páromat, akit a mai napig nagyon szeretek. Szerencsére ő is tudja (érzi), hogy hűséges voltam hozzá, meg is bocsájtotta balgaságomat.
2012. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!


Nem állt szándékomban megbántani téged a kijelentésemmel. A hozzászólásom a kérdezőnek szólt, akinek a stílusa és a viselkedése alapján egyértelműen ott a tojáshéj a fenekén valamint távolról sem szerelmes.


Nem vitatom, hogy van, aki ebben a korban jóval felelősségteljesebben, érettebben viselkedik, és olyan is, aki sajnos még 40 évesen is ilyen szinten áll.


Viszont abban biztos vagyok, hogy a kérdező ragaszkodása a barátjához, annak ellenére is, hogy az átverte, távolról sem áll közel a szerelemhez, hanem inkább a saját ragaszkodására, képmutatására vezethető vissza.

2012. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11. hozzászóló vagyok:


annyival azért kiegészíteném azt, amit írtam, hogy én azért nem írtam olyat az exemnek, hogy visszamennék hozzá... Lehet, hogy csak hülyíteni akarta, nem is igaz, de mindenképpen büdös egy kicsit még nekem is. Könnyen lehet, hogy nagyon szeret Téged és akkor, amikor lebukott elvetted a kedvét a további meggondolatlan flörtöléstől. Én a helyedben nem dobnám ki (ha szereted te is őt), de azért jobban a körmére is néznék. tegyél fel egy jó keylogger programot a gépére, azzal nyomon tudod követni, hogy mit csinál! Ha kiderül, hogy tényleg megcsal, vagy, hogy továbbra is más lányokat fűz, akkor egyetértek az összes többi előttem szólóval...

2012. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze, értem én! És igazad is van, teljes mértékben. Csak mondtam, hogy a kor nem mérvadó. De igen, a kérdező tényleg nem sokat tudhat a szerelemről.

Ne haragudj, nem akartalak bántani, azzal, hogy kicsikét magamra vettem!

2012. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az ostoba, ha ezek után még akarsz tőle valamit.
2012. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

szereted, én előbb szeretnék bele egy láda sz@rba ezek után xD

F19

2012. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!