Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen korai a gyerek?

Figyelt kérdés

Párom tervezgeti ha ő betölti a 25öt akkor jöhetne a baba..én nem szeretnék még..de nem érti meg..együtt lakunk már 2 éve..mit tegyek? hogyan mondjam meg neki hogy meg is értse?

F/24, L/20



2012. dec. 3. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha az egyik nem szeretne, akkor még ne legyen.. közös elhatározás legyen, mindenképpen!!!
2012. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Te még nagyon fiatal vagy a gyerek vállaláshoz. Ennyit kell közölni vele. Ha nem érti meg lapát. Amúgy felhozhatod neki, hogy egy gyereket fel is kell nevelni, és ahhoz nem elég pusztán a jóakarat, meg a szeretet. Baromi sok lóvé is kell hozzá. Ennyi idősen meg nem hiszem hogy pont erre lenne pénze. (korrekció: lehet rá pénze, ha apuka/anyuka a valaga alá tolja; esetleg ha azon kevesek közé tartozik akiknek baromi nagy mákjuk volt és jókor voltak jó helyen. De ez utóbbi nem valószínű.)
2012. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Korainak nem korai 18 felett végülis már oké lehet ha megvan a háttér köszönhetően akár szülőknek vagy valami, de ha nem akarod akkor ne :) Ez inkább érzés kérdése mint közvéleményé. Én 22 vagyok mégsem akarok 25-nél előbb semmiképp de inkább 30 fele :) 22/F
2012. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért korai, mert 21 vagy, hanem mert nem szeretnéd még. Nem tudom, eddig hogy mondtad neki, de ezek szerint kicsit direktebben kellene.


Gondolom, eddig csak célozgattál rá, úgyhogy eljött az ideje a direktebb közlésnek. Ha azt mondod neki, hogy te még félsz és korainak érzed, akkor ő azt úgy értelmezi, meg kell nyugtasson téged, nem pedig úgy, hogy te nem akarod. Ültesd le, beszéld meg vele NYÍLTAN az érzéseidet.

2012. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Genetikailag, fizikálisan, mindenhogy most van a tested a legalkalmasabb állapotban a gyerekhez, de a lelked és elméd még közel sincs erre felkészülve.
2012. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Korai, mivel TE még nem állsz rá készen, márpedig ezt egyedül aligha fogja összehozni...

Nem értem amúgy, ezen mit nem lehet érteni.

2012. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok, és gondolni sem bírok olyanra, hogy ÉN gyereket szüljek. Szóval nem vagy egyedül, ha így érzel, korai.:)
2012. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
21 évesen a gyerek nem korai,csak 18 év alatt.
2012. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Felőlem csinálhatjátok. De aztán nehogy az legyen, hogy én megmondtam!
2012. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te meg nagyon fiatal vagy hozzá. meg eleve egy gyerekhez sokmindenrol le kell mondani. nem kevés pénz kell hozzá. csak úgy nem lehet vállalni h na gyereket akarok közbe meg nincs pénzem. felelpsseggel jár nem kicsivel. sztem bőven raertek meg. eleve gondolom te meg tanulsz akk meg mégis hogyan gondolta... sztem beszéld meg vele h a távoli jövőben majd akarsz de most semmiképp
2014. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!