Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen lány valahol? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány valahol? :S

Figyelt kérdés

Üdv! ^^ Fél karomat odaadnám egy aranyos barátnőért aki Gamer, Kocka .. ahogy tetszik. Hol találhatnék ilyen kocka barátnőt? :) Léteznek egyáltalán ilyen lányok? Akik pl nem úgy kockák H facebook meg ilyen szarok hanem pl League of Legendsesik vagy ilyesmi :D (az állat lenne) :D


Am nem vagyok ronda vagy ilyesmi, nem ezzel van a gond .. csak azzal h nem tudom hol találjak. Nincsenek nagy elvárásaim Ne legyen kövér meg legyen aranyos xD nailyesmik. bocs am ha gyerekesnek tűnik ez most .. :D


23/F



2012. dec. 3. 17:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
you only live once
2012. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Mi:) a ^^ f*szért raksz xd ennyi;( hangulatjelet? :S

Amúgy vannyak ilyenek.

2012. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ó én gamer vagyok, de vén róka hozzád :D netes társkeresést ajánlom, anno én is ott ismerkedtem. Én mondjuk Heroes függő vagyok, meg Age of Empires, amelyiket Te írod, azt nem ismerem. :)
2012. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Én minden csajomat előbb szedtem fel, aztán vittem bele a gamer világba. Kiválóan meg tudják tanulni, az is, aki korábban nem játszott mást.
2012. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is szeretek játszani, csak én fiatal vagyok hozzád... :)
2012. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a pasim exe:D
2012. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gamer vagyok, 20as szintű LoL kari Westen, egy 10es Easten, sok PC game (AC, Left for dead, GTA, NFS)... Szóval vannak gamer lányok, csak őket általában kevesen értik meg. Bár a fiúk néznek nagyot, amikor kifejtem, hogy Ezrael így vagy Rengar úgy... :) 18L
2012. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én imádok játszani, 21 vagyok, és irtó cuki vagyok.
2012. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na, még válogathatsz is, kérdező! :)
2012. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet hogy azért nincs barátnőd mert egész nap a gép előtt ülsz, és azt nyomogatod ? Talán ha felkelnél a gép elől...

Am az is megtudja tanulni a játékokat aki soha nem játszott ilyenekkel. Pl én. Nekem csak egy kedvenc játékom van de azzal egész nap eltudnék játszani :)

22L

2012. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!