Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Lányok! Ha valaki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok! Ha valaki tetszik nektek és együtt vagytok valahol (pl osztályteremben), és a srác/lány megakar csókolni akkor viszonzod még úgyis hogyha van kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogyha van egy kapcsolatotok (akár komoly, akár nem), de mégis van aki tetszik nektek pl munkahelyen vagy suliban, de csak úgy külsőre vagy vmi megfogott benne és az az illető közledik feléd és mondjuk meg akar csókolni akkor hagynád magad még úgis hogyha van kapcsolatod? És ha valakivel volt ilyen, az elmondta a párjának? Ő megbocsájtott vagy szakítottatok?


Bocsi ha értelmetlen a kérdés :S


2009. máj. 26. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a párodat, akkor szerintem ne tedd meg, de ha nem, akkor hajrá, hiszen ugyis mindegy, mi lesz utána...
2009. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
velem 1éve történt egy ilyen. legjobb barátnőm barátnőjével smároltam és 1-2nappal utána elmondtuk és meg tudott bocsátani.. és még most is barátok vagyunk
2009. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, nem akarom megcsinálni, csak érdekel.
2009. máj. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!