Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne ha lefeküdnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég ért véget egy kapcsolatom (3,5 éves) és most egyszerűen nem tudok felejteni...nem megy olyan könnyen.A volt páromnak már van egy új csaja.

A baráti társaságomban van egy srác aki szintén nem olyan régen szakított a párjával. Gyakorlatilag felajánlotta nekem magát,hogy mi lenne ha alkalmanként összejönnénk,szeretkeznénk. Asszem ezt nevezik nyitott kapcsolatnak. Nem tudom mit tegyek,tetszik a srác és régóta ismerem már........jó ilyenkor egy ilyenbe belemenni...


2012. dec. 3. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jól esne, akkor hajrá... Nem szégyen az.
2012. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
te tudod... ha csak a f*sz kell, nyugodtan, de én érzelem párti vagyok úgyhogy nem tudok konkrétat hozzászólni... f
2012. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nyitott kapcsolat,mert abban együtt lennétek,és mellette mindenki azt csinál amit akar.

Itt nem lennétek együtt a sráccal, hanem csak néha összefuttok, és testileg jól érzitek magatok együtt.

Rajta, érezzétek jól magatokat,csak védekezzetek

2012. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok,és érzelmes típus.
2012. dec. 3. 19:10
 5/6 A kérdező kommentje:
trágár kommentekre nincs szükségem
2012. dec. 3. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:

jó-e ilyenkor egy ilyenbe belemenni...


Hát, akármennyire is béna az a srác az ágyban, biztos jobb lesz, mint itt sírni. :-D


Viszont a statisztikák azt mutatják, hogy a 20 évnél fiatalabb lányok 97,67 százaléka belezúg a szexpartnerébe (gyakran még egy egy éjszakás kaland után is), addig ez a szám a 20-25 közöttieknél 92,5 a 25-30 év közöttieknél 87,75 a 30 évnél idősebbeknél pedig 82,2.


A szexkapcsolatokat pedig általában a 25-35 év körüliek tudják a legjobban kezelni ha nincs mellette más.


Az ilyen szexkapcsolatokat általában a férfiak tudják jobban kezelni.


Akik pedig kikacsintgatnak a kapcsolatukból, azoknál jóval kisebb az arány a szexpartnerbe való belezúgásra. Viszont itt a nők kevesebb hányada esik bele a szexpartnerébe, mint férfi.


- a statisztikai értékeket természetesen magam találtam ki, amit bármikor meg is tudok védeni valamivel, ha valaki nem értene velem egyet és kétségbe vonná a statisztika számadatokkal alátámasztott mondandómat.

2012. dec. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!