Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan 30 alatti lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 30 alatti lány, aki már szeretne megállapodni, de nem talál erre alkalmas embert?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2012. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Számtalan!
2012. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy. Persze, jó lenne, ha találnék egy embert, akivel sírig tartó boldogságban élnénk, de ez nem azért van, mert én elhatározom, hogy "Úristen, meg akarok már állapodni!!!", hanem mert annyira szeretem az illetőt, hogy nincs is más választásom. :)

Ameddig nem találok ilyet, addig nem állítok olyat, hogy én már meg akarok állapodni, ha pedig találok, akkor ez nem kérdés, hanem így jön magától. Ennyi.

2012. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem görcsölök rá a dologra, de azért jó lenne. De sajnos ritka az, hogy valaki komolyan tervezne velem, mert nem szeretnék gyereket, és ezt jobbnak látom az elején tisztázni.
2012. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

van! én boldog szeretnék lenni egy társ mellett, a megállapodás a kiegyensúlyozott, harmonikus, boldog kapcsolat függvénye nálam.

21/N

2012. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4., miért nem akarsz gyereket?
2012. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem offolom tele ezt a helyet, meg amúgy is eléggé magánügy, de ha nagyon érdekel, írj privátot.
2012. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!