Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a barátom megjegyzi, hogy ez meg az a csaj jól néz ki és én nem akarok ki annyira?

Figyelt kérdés

Imádom a barátomat, de nem akarok álszent lenni én is megnézem a jó pasikat az utcán. Azt más kérdés, hogy én nem mondom neki. Ő meg inkább a színésznőknél, énekeseknél szokta mondani, hogy milyen szexi ez a lány vagy pl. ebben a filmben milyen jó csajok vannak. Annyira nem akarok ki, mert nem elérhetőek számára tudok.

Ti hogyan reagáltok, ha a pasitok rajtatok kívül másokat is megdícsér?

Hozzá kell tennem, hogy nekem rengeteget szokott bókolni még most is hónapok után.



2012. dec. 3. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ne akadj ki, csak a szemét legelteti. én is megnézek egy csomó más nőt, de csak az egyetlent szeretem.
2012. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Háry János ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Attól mert veled van nem láthat más lányt szépnek? Dehogynem. Ha ezt pedig nem csak magában gondolja, hanem mondja is neked, azt jelenti, megbízik benned. Ennyi. Te is megnézed a pasikat. Szerintem nyugodtan mondhatnád is neki, szerintem őt sem zavarná. Jó fejek vagytok, ez így jó!
2012. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tanulj meg magyarul b@szdmeg
2012. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális, de nem általános :)

Annyi, hogy nincsenek önbizalom-problémáid. Ennek meg örülni kell.

2012. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van erre egy jól bevált módszerem: mondd neki,hogy én meg kinyanám. Ettől szoktak idegrohamot kapni a pasik... Hamar leszokik róla. Érhetetlen,nem???
2012. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!