Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjátok ki, ha napokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki, ha napokig nem látjátok a párotok?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak ennél nagyobb gondok is és pár nap nem tűnik soknak, de engem kiakaszt a gondolat, hogy mostantól nem sokat fogom Őt látni. Hosszabb távú diákmunkát végzünk mindketten, de épp eltérő műszakba kerültünk, tehát hétfő hajnaltól péntek késő estéig esélytelen, hogy összefussunk, hisz amikor én végzek, ő akkor kezd és fordítva.


Nem tehetjük meg, hogy variáljunk, nekem el kell tartanom magam, ő pedig a vállalkozásához gyűjt. De annyira "megszoktuk" már, hogy sok időt töltünk együtt.... rettentően szeretem, és nem tudok belegondolni, hogy mostantól majd egy héten egyszer találkozunk, hogy nem láthatom, nem csókolhatom meg, nem bújhatok hozzá... hiányzik akkor is, ha csak egy napot nincs velem, nemhogy ötöt...


Távkapcsolatosok, ti hogy csináljátok?


21/L


2012. dec. 4. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Nincs párom, sehogy sem bírom ki... sírok :'(((((
2012. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
az enyém más országban él, és éppen megomlott a Windowsa. Hogy bírom-e? NEM, szóval örülj legalább annak a heti egy alkalomnak.
2012. dec. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
már évek óta nem láttam a páromat :D
2012. dec. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én olyankor azt érzem, végre szabad a pálya, csinálhatok egy nagycsomó rosszaságot, amit persze előtte nem teszek

pl járkálhatok kinyúlt, béna melegítőben itthon, meg énekelhetek hangosan a tükörbe, meg ilyenek

szóval én pogózok :) és kitalálok egy rakás mindent, nő az adrenalin egyre jobban :)

2012. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és még eszembe jutott, pl csinálhatsz magadról videot, vagy streaptase videot, (háttérben zene) úgy, hogy közben pl felírod egy óriás lapra, vagy akárhova, hogy szereted ezt is felveszed és elküldöd neki. szóval ez kb egy napi melo, mert a századiknál is úgy érzed még mindig nem tökéletes, szóval el lehet vele lenni :)
2012. dec. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban élek 1 éve, hetente-kéthetente tudok találkozni a párommal egy hétvégére. Szünetekben persze több időt töltünk együtt.

Meg kell hogy mondjam neked iszonyatos az az állapot, amikor már több napja nem látom. Amikor vasárnap elválunk és kövi pénteken már találkozunk is, akkor még csak-csak kibírom, de amikor csak a következő hét utáni pénteken látom őt viszont, akkor teljesen belehalok. Nap mint nap beszélünk a neten keresztül, de az mégse olyan mint amikor összebújva beszélgetünk...

Úgyhogy azt tudnám neked mondani, hogy nem lesz könnyű, de ez még mindig jobb, mint az én esetem. Ha tényleg nagyon szeretitek egymást és belátható időn belül visszaáll a rend (más munkahely miatt), akkor vállalható.


Nagyon sok kitartást kívánok nektek, és ne öld meg a kapcsolatot a ritkán látásból adódóan előbújó alaptalan féltékenykedéssel!! ;)

20/f-20/l

2012. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg párom sincs. Akkor én mit szóljak? :D
2012. dec. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy megerősíti a kapcsolatot vagy véget vet neki. Én másik városban vagyok egytemen. Örülj neki hogy minden héten tudtok találkozni másnak még ennyi sem jut.
2012. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[szakmai ártalom]

#5. Vagy tanuljon meg videót vágni és mindjárt több kameraállást is használhat és nem kell, hogy tökéletes legyen elejétől a végéig az előadása ;)

[/szakmai ártalom]


Az én párom is külföldön van, nyár közepe óta nem láttam. Sokáig még a napi szintű kapcsolattartást sem tudtuk megoldani, sőt a kiutat sem igen láttuk a szituációból. Magam sem értem hogyan, de még bírjuk.


Az, hogy van mivel lekötnöd magad (iskola, meló, hobbik) segít, az meg végképp, hogy legalább hétvégente tudtok találkozni.


24L.

2012. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!