Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek fiatalabb barátjuk van, hogyan mondtátok el otthon a szüleiteknek vagy épp a barátaitoknak?

Figyelt kérdés

Mit szóltak hozzá? Volt probléma belőle? Kritizálás stb?

Kettőtök között nincs különösebb probléma a kor miatt?


írjátok le légyszi, hogy hány évesek vagytok és, hogy a párotok hány éves. Köszi :)


2012. dec. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szia anya, képzeld egy 10 évvel fiatalabb pasival kavarok."


Egy szál probléma sem volt belőle. Sem a szüleimmel, sem vele. Igaz, hogy 12 év múlva elhagyott egy fiatalabb csajért.


46N (ő 36)

2012. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

huszonX évesen ez nem hiszem, h gondot okoz már, mert csökkenek az érettségbeli különbségek

így sem a bemutatás, sem a barátok előtti felvállalás nem okozhat gondot, mert éretten választottad őt

2012. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy év van köztünk, de mivel mindketten huszonévesek vagyunk az egyetem végén ez senkit nem érdekel, annyira nincs jelentősége hogy nem is mondtam, csak valamikor fél év után vetődött fel, kb annyira volt furcsa mitha azt mondtam volna hogy az ég kék.
2012. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köztünk még 1 év sincs...de mégis mindenkinek böki a csörét :S anyu is kérdezte, hogy hány éves, és hát azt mondtam, hogy annyi, mint én, és már akkor azt mondta, hogy jajj kisgyerek még meg stb. hiába mondtam neki, hogy találkoztam már olyan +25 évessel is akinek annyi esze volt, mint egy marok lepkének.


Barátaim is mindig azzal piszkálnak, hogy fiatalabb, mint én, hogy tudok vele lenni.. már elegem van.

2012. dec. 4. 16:56
 5/5 anonim válasza:
az én szerelmem több mint 10 évvel idősebb nálam... irigylem a problémáidat XD ha boldogok vagytok együtt rohadtul semmi baj nincs vele, ne a számot lásd hanem az embert :)
2013. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!