Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mikor jon el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor jon el az ido, amikor az emberek felismerik majd, hogy tarsas kapcsolataikat (parkapcsolat, barati kapcsolat, barmilyen mas kapcsolat) nem az interneten fogjak elni, hanem vegre idot szentelnek egymasra szemelyesen?

Figyelt kérdés

Eljon-e ez az ido? Vege lesz-e a facebookos mizerianak illetve mas, tarskereso oldalak felkeresesi szokasainak...? pl. Aki nem facebookos, vagy csak alig fordit ra ugyet, azt alig keresik. Ennyire korcs lett a tarsadalom? Kort, nemet irhattok..

25F


2012. dec. 4. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam már 12 éve eljött.
2012. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
December 21 után, mert mindenki spirituális beállítottságú lesz LOOOOOL :D Milyen kérdés ez? Rossz helyen keresel apukám.
2012. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak szabad mar kerdest feltenni nem? Mi az, hogy rossz hely? Nincs rossz hely, max csak rossz emberek, kik azza teszik...
2012. dec. 4. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Van akinek nem kell eljönnie, mert van...

A pénzpiaci mozgásokat figyelve, itt ütöm el az időt, ennyi a netes életem...

2012. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:
35%
"Egy féjszbuk mind fölött, Egy féjszbuk kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen! Egy mely elhozza az apokalipszist"
2012. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát igen. Én sem vagyok fent face-n, ne félj ki is maradok egy csomó mindenből, mert mikor kérdezem, hogy miért nem szóltatok, akkor bocs hát face-n kiírtam. Na mindegy...


Nincs ezzel baj, mert ugye embereket ismerhetsz meg a világ másik végéről is, és ez jó, de az tényleg túlzás, hogy aki meg nincs fent az nem is él.


Nem kell ennek nagy feneket keríteni, változnak az idők, majd lesz más. Én társkeresőn ismertem meg a férjem, az sem hülyeség ha okosan használja az ember. De amíg sok hülye ember van azoknak adhatsz akármit, minden értelmét veszti, mert nem arra használják amire kéne. Ha mindenki tudná, hogy minek mekkora jelentősége van valójában és ennek megfelelően kezelné a dolgokat akkor facebook ide vagy oda, jobb világ lenne. Itt az értékrendekkel van baj, nem a face-el.

2012. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez nálam már hála régóta így van, mégis sok személyes kapcsolatom van s érdekes mód a párkapcsolatom se neten keresztül történt. Nem leszek droid s nem is voltam az.
2012. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fog eljönni. Sajnos :(
2012. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor benő a fejük lágya!
2012. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy lány aki nagyon tetszik, de direkt nem facebookon kezdeményezek hanem valóságban (jelen idő).


16/f

2012. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!