Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni egy lányon? 16f

Figyelt kérdés
Mindig rá gondolok,vele álmodok(nem kell rosszra gondolni:)),ha meglátom összeszorul a gyomrom,remegni kezdek,de van valakije és nem mutat érdeklödést felém. Hogy tudnám elfelejteni?TROLLOK KÍMÉLJENEK!köszi
2012. dec. 4. 17:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
írtam hogy trollok kíméljenek :)
2012. dec. 4. 17:49
 2/11 anonim válasza:
leirnád bővebben? Szerelmes vagy belé, vagy már szakítottatok...
2012. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan ismered?:)
2012. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még nyáron találkozgattunk,volt puszi,csók nem,nem jártunk,de nagyon bele vagyok esve :(.aztán amikor a suli elkezdödött,akkor valahogy nem tudom,egyre kevesebbet beszéltünk,és nov. közepén beszéltünk utoljára.most meg nemrég láttam másik fiunak adta meg a számát,meg facen is látom,hogy mással "jóban van"
2012. dec. 4. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.. én kapcsolatban vagyok de nem sokáig..és tetszik egy 16 éves srác:) csak félek érdeklődést mutatni..hátha vannak még csodák ..neked sok sikert
2012. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
próbálj vele baráti kapcsolatot létesíteni. és majd kiderül, hogy mi lesz
2012. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A probléma az,hogy amikor ráírok,általában mennie kell tanulni v. ilyesmi,szóval leráz szerintem.találkozót mondjuk beszéltem meg vele,mármint még novemberben(akkor is ilyen lerázós volt.szóval nem tudom..nagyon nem értem. én nem bírnám ki ha csak barátom lenne.
2012. dec. 4. 18:10
 8/11 A kérdező kommentje:
4.válaszoló:évfolyamtársam,mondjuk nem értem hogy ez miért lényeg :D
2012. dec. 4. 18:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól írja!!

Persze kicsit durván fogalmazott, de a lényeg hogy ismerkedj másokkal! :)

El kell felejtened őt!

Tereld el a figyelmedet róla. Tanulj, sportulj, stb...


Segítsetek egymáson! :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 4. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!