Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék túllépni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék túllépni a volt kapcsolatomon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve szakítottunk a volt barátnőmmel. Ő volt az első szerelmem és hihetetlenül szerettem. 11 hónapot voltunk együtt, de beleszeretett egy barátomba amit megtudtam és szakítottunk emiatt. Most azóta meg együtt vannak. Szeretem őt és gyűlölöm egyben, de még mindig nem vagyok képes más lányokkal együtt lenni. Sportolok és próbálok minél kevesebb időt egyedül lenni, hogy csak ne is gondoljak rá, de reménytelen! Bulizni is szoktam, de ott se megy az ismerkedés. Beszélgettem egész nyáron egy lánnyal aki belém szeretett, de én semmilyen érzést nem bírtam felé kimutatni! Még csak találkozni se voltam hajlandó vele, mert tudtam, hogy nem menne nekem. Mikor teszem már túl magam rajta? Mikor tudok már valaki más felé is érzéseket kimutatni? 20F



2012. nov. 27. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, nem is egyszer :). Nincs más megoldás, új csajokkal kell ismerkedni, ha nem ismerkedsz meg új lányokkal, akkor az életben soha nem fogod elfelejteni. Ez persze nem azt jelenti, hogy az első lány akit megismersz majd rögtön az új szerelem lesz, kitartóan kell vadászni :).
2012. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amint megfogod egy neked kicsit is tetsző csaj nuniját,rá fogsz döbbenni,hogy van élet a szakítás után.
2012. nov. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adj még időt magadnak. Sok időt. És ne akarj még másokkal ismerkedni, ne erőltesd, ha nem megy. Csak próbáld élni az életed és jól érezni magad egyedül.


Én azt is javaslom, ha van rá lehetőség, akkor szakíts meg ezzel a lánnyal (a volt barátnővel) minden kapcsolatot, soha többet ne találkozz, és ne beszélj vele, ne is nézegesd közösségi oldalakon sem.


Idővel és szerencsével jön majd egy másik lány, akit tudsz majd ugyanolyan erősen szeretni, mint az előzőt, ha nem is ugyanazon a módon.


Ha nagyon szerettél valakit, sokszor egy év kevés idő, hogy túllépj rajta. Olyan pedig, hogy elfelejted, soha nem lesz. Tovább lépni lehet, elfelejteni nem.

2012. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én két éve szakítottam az előző barátommal. Akkor 22 éves voltam, és annyira bele voltam habarodva, hogy úgy éreztem, vele akarom leélni az egész életem.


Csúnyán és érdektelenül szakított velem, mint kiderült, őt én fele annyira sem érdekeltem, mint ő engem, csak jól elvolt velem.


Egy év kellett, hogy újra normálisan tudjak élni ezután, és egy év eltelltével lett másik kapcsolatom is. A mostani barátomat is nagyon szeretem, még ha nem is ugyanazzal az intenzitással, mint az előzőt. Már nem bánom, hogy véget ért az előző kapcsolatom, de időnként, még két év után is belesajdul a szívem, ha arra gondolok, mennyire szerettem, és mennyire fájt elveszíteni. Azt kívánom, bár meg se történt volna inkább az egész.

2012. nov. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!