Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Nehezen tudok túllépni a lányon akibe bele voltam esve, de nem akart tőlem semmit. Hiába nem volt köztünk semmi de én érzem hogy még mindig őt szeretem.

Figyelt kérdés
A lánynak van valakije,akivel lájkolásból kapcsolatban van FB-n,meg van a fiúval közös képe,de valahogy nehezen tudom elfelejteni.Most van egy lány,akihez közeli kapcsolatba kerültem 2 hete,voltak randik,csókok is,belém szeretett,de én nem tudom igazán szeretni őt tiszta szívből úgy ahogyan ő engemet.Aranyos,kedves meg minden,jól érzem magam vele,de valahogy nem vagyok vele igazán boldog nem vagyok bele igazán szerelmes.Én csak a másik lánnyal lennék igazán boldog,őt szeretem igazán.Azt hittem hogy végre sikerül őt elfelejtenem,mert itt ez a másik lány,hogy ő majd feledteti velem és nagyon szerelmes leszek bele,de nem.Ilyen is csak velem fordul elő.Jobb lenne őszintén bevallani vagyis elmondani az igazságot neki,de félek őt megbántani,mert nagyon belém szeretett.Erről csak én tehetek hogy igy vannak a dolgok.
2011. máj. 23. 07:56
1 2
 1/18 nittababy válasza:
szerintem adjál bele apait anyait aztán előbb útob ugyis meg fogod szeretni ha jol érzed vele magad ha meg esetleg még semm akkor azt hiszem állj elé és mondj el neki mindent!mert ez a gerinces
2011. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. máj. 23. 08:08
 3/18 anonim ***** válasza:

"lájkolásból kapcsolatban van FB-n"

Ez alatt mit értesz? Nem járnak csak FB-n lájkolgatják egymást vagy mi? Ezt nem értem.

2011. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy a fiunak ki volt téve egy alkalmazás hogy:Lájkold és kapcsolatban leszek veled Facebookon.a lány meg lájkolta neki,de látom már talizgatnak..meglep hogy kacsolatban vannak és azt rakják ki az üzenőfalaikra a fiu is meg a lány is,hogy:Lájkold ha járnál velem.nem értem ezt,ha nekem a párommal igazi lenne a szerelem vagyis komoly kapcsolatba lennék,ilyet nem tennék ki!lehet tévedek,de mintha ez arra mutatna hogy feltünést keltsek,hogy na gyertek emberek,ki akar velem járni:)
2011. máj. 23. 08:37
 5/18 anonim ***** válasza:

"Ilyen is csak velem fordul elő.Jobb lenne őszintén bevallani vagyis elmondani az igazságot neki,de félek őt megbántani,mert nagyon belém szeretett.Erről csak én tehetek hogy igy vannak a dolgok."


Egy percig se gondold, hogy csak veled fordul elő ilyen. Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én lány vagyok. A srác totál belém zúgott, de én nem érzek semmi különösebbet iránta, csak szimplán nagyon kedvelem, de nem vagyok belé szerelmes. Én is félek neki ezt bevallani, mert tudom, hogy nagyon megbántanám, amit nem akarok.



"szerintem adjál bele apait anyait aztán előbb útob ugyis meg fogod szeretni ha jol érzed vele magad ha meg esetleg még semm akkor azt hiszem állj elé és mondj el neki mindent!mert ez a gerinces"


Én ezzel nem értek egyet, mert nem hinném, hogy bele tudnál szeretni, ha már az elején nem érzel szerelmet, de ez lehet, hogy csak nálam van így. Én nagyon kedvelem a fiút, jól érzem vele magam, mégsem tudok beleszeretni. Az, hogy arra vársz, hogy mikor szeretsz belé, nem a legjobb megoldás, mert ha tényleg nem tudsz beleszeretni, akkor csak játszol az érzelmeivel és ez a lehető legrosszabb érzés.


Szóval én azt tanácsolom, hogy jól gondold át, hogy mit érzel iránta, és ha inkább csak barátként, mint szerelmedként tekintesz rá, akkor minél előbb mond meg neki, jobb az elején, mint amikor már nagyon beleéli magát a lány.


Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,sokat segitettél.igazad van.én ugy érzem hogy ő nem az a lány,akivel nagyon boldog lennék,ismerem magamat és tudom hogy milyen vagyok.Őszintén elbeszélgetek vele erről,tudom rosszul fog neki esni,fájni fog,de most elmondom hisz ma 1 hete csak hogy kapcsolatban vagyok vele,szóval,nagyon nem ismerjük még egymást.Ha tovább halasztanám,annál rosszabb lesz.
2011. máj. 23. 10:31
 7/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Örülök, hogy segíthettem! Szerintem jelen esetben ez a leghelyesebb döntés amit tehetsz, de nem lesz könnyű. Nagyon finoman add a lány tudtára az érzéseidet, úgy hogy a legkevésbé bánts meg. Remélem sikerül barátoknak maradnotok. Én is így fogok tenni, mi is 1 hete vagyunk együtt, de érzem, hogy nem menne hosszútávon. Én drukkolok Neked!

2011. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,én is neked!valami ilyesmi szövegen gondolkozom,amit személyesen fogok neki elmondani:nekem ez olyan hirtelen jött ez az egész így veled,még a mai napig is tűnődöm azon,hogy pár nap alatt,hogy kerülhet ennyire közel egymáshoz két ember akik nem is ismerik egymást annyira.Ne haragudj,most egy kicsit elkel hogy szomoritsalak de hidd el ez nekem sem könnyü és nem szivesen teszem,de én ugy érzem hogy ahogy szeretlek,az csak baráti vagyis nem tud szerelemmé forrni.Kedves,aranyos lány vagy,akivel jól érzem magam,szivesen is beszélgetek,tudom most rosszul esik,mert közel kerültünk nagyon egymáshoz,sajnálom nagyon hogy fájdalmat okozok most neked,de jobb lesz ha csak barátság lesz köztünk.Tudom most csalódtál bennem,ugy veszed észre,mint akit csak bolondítottak,de nem,én bolondítottam saját magamat az érzéseimmel.Nem akarok játszani az érzéseiddel,mert te ezt nem érdemled meg,kívánom hogy találj egy olyan fiút aki szerelmes lesz beléd nagyon és boldogok lesztek.
2011. máj. 23. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Köszönöm a biztatásod. Olyan meghatóan írtad le a vallomásodat, ha lehet ezt egyáltalán meghatóan. Én is hasonlóakat fogok mondani a fiúnak, már most majdnem sírok, mert tudom, hogy meg fogom bántani, hogy én is játszottam az érzelmeivel. Én is azt érzem, hogy saját magam bolondítottam az érzelmeimmel.

2011. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudod a másik lány akibe bele voltam esve,és nem akart semmit,az jobban tetszett,de ő olyan csaj aki szeret flörtölgetni sok fiúval,vagyis most kapcsolatban van,de flörtölget másokkal.olyanokat tesz ki az üzifalra fb-n hogy lájkold ha járnál velem-én ezt nem értem,hisz ha komolyan szeretem a páromat,ilyet nem teszek ki,vagy hogy küldj számot,betüt,szivet levélben ha bejövök neked meg hasonlók....szóval ugy gondolom ha velem lenne kapcsolatban ugyaniggy megtenné akkor is...sokak szerint szereti a csaj a feltünést kelteni.


ez a lány akihez közel kerültem,viszont aranyszive van,szép is,aranyos,kedves,nagyon sok közös van bennünk,jól érzem magam vele,vele számolhatok hosszútávra,amióta megismerkedtünk,nem flörtölt egy fiuval sem,hisz engem akar.érzem hogy ő komolyabb csaj,tudja mit akar és mit vár egy kapcsolattól..akkor ne a szépség szerint döntsek...mert szépségből nem élek meg.

2011. máj. 23. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!