Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket az mennyire zavar hogy egy lány nincs igazán kondiban?

Figyelt kérdés
Pl. nem edzett, nem sportolt intenzíven és ezért még így fiatalon sem ilyen teljesen feszes, van egy kis narancsbőre vagy felesleg rajta(nem kövér,mondjuk átlagos vagy esetleg kicsit combosabb).Meg nyilván ha nem edzett annyira, vegyük hozzá hogy nem olyan izmos.
2012. nov. 2. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán zavar :)
2012. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Lehányom az ilyen igénytelen ribiket.
2012. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hole Hunter ***** válasza:
Tessék rendszeresen mozogni! Másfelől a nőies alkat sokaknak bejön.
2012. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ribancra gondoltam.Egy átlagos lányra...Engem személy szerint nem zavar csak a többiek véleménye is érdekelne.
2012. nov. 2. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Nekem spec a sportos csajok jönnek be, de nem is ez a lényeg.

Hanem a hozzáállás.

Fiatalon a narancsbőr nem éppen pluszpont, ha hajlandó tenni annak érdekében, hogy sportos, fitt, izmos, egészséges legyen, akkor hajrá, tegye azt, semmi gond.

De ha kijelenti, hogy őt márpedig fogadják el így és kész, és nem hajlandó megmozdulni, akkor keresse csak tovább, akinek majd megfelel...

2012. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régebben én is ilyen voltam és rájöttem hogy azért "izgat titkon" mások véleménye mert nem tudom magam elfogadni,csak ezt próbáltam elfojtani hogy ne kelljen tenni azért hogy jobban érezzem magam.Nekem pont hogy jobb az erőnlétem,meg izmosabb vagyok,de mivel az evés terén drasztikus változást még nem igazán hajtottam végre,husis vagyok.Megjegyzem messze a túlsúlyostól.De így is sokkal jobban érzem magam mint mikor nem edzettem.Szóval szerintem a sport nagyon fontos ígyis-úgyis nem csak az esztétika,hanem az egészség miatt is és sose késő elkezdeni.
2012. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy ezt ki pontozza le és miért... hallgatom az ellenvéleményt, na?
2012. nov. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem baj,bocsi.Én heti több edzésre járok,izmos vagyok,szeretek sportolni.A páromtól is elvárom,hogy azért nézzen ki valahogy,vagy tegyen a jobb kinézetért.

16/F

2012. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor wécére sem mehet el,mert felborítja benned az ideális nőről alkotott képet?
2012. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ha egy lány nőies.
2012. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!