Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen társkereső oldalakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkereső oldalakat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Ahol akadnak azért normális nők és férfiak is. És nem kell súlyos pénzeket fizetni azért, hogy egyáltalán meg tudd nézni a másik profilját..



Csajok és pasik, Lovehunteren kívül :)



2012. dec. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Badoo, de a minőségre nem vállalok garanciát...
2012. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A badoo-t nehogy kipróbáld, tele van komolytalan emberekkel és semmit se tudsz csinálni csak ha fizetsz.

Én nőket kerestem 15-20 között és ez volt a tapasztalat:

parom.hu: Elég sok aktív ember van,de többsége elég régóta fent van már (láttam két évet is),nem tudom mi a céljuk..de azért érdemes benézni.

paratlan.hu: keveset találtam,de azok viszont aktívak voltak és nem csak bámészkodni jártak fel.

talalka.hu: itt volt a legnagyobb aktívitás,a legtöbb emberrel úgy viszonylag a többihez képest.

ratalalsz.hu: közepes létszám,kis aktivitás.

Ezek nagyjából használhatóak ingyenesen is és még van millió de nekem ezek voltak a legszimpatikusabbak. 18/F

2012. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
élet
2012. dec. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hungarian Singles Dating [link]

Europe Dating [link]

2012. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!