Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan társkereső oldal, ami konkrétan szexuális jellegű társkereső, de olyan, ahol nem "hivatásosok" vannak fent az oldalon, hanem olyan csajok, akik szintén csak szexuális kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:

persze.

de azok a csajok csajokat keresnek.

ingyen csak úgy kúrhatsz,ha felszeded élőben.

neten max krapekot találhatsz ilyesmire,vagy fizetsz érte.

2012. nov. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És van olyan csaj, akit élőben úgy fel lehet szedni, hogy elég, ha annyit mondok neki, hogy b@szni akarok veled, baby ?
2012. nov. 23. 02:29
 3/9 anonim ***** válasza:

ha más szavakkal mondod,kevésbé paraszt módon és jól időzítesz,jó fellépéssel,akkor persze.

ha nem is olyan sokat,de 6-7 csajt tuti felcsíptem így szórakozóhelyen és aznap meg is dugtam.

2012. nov. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Beszélgetni most semmi kedvem nem lenne csajokkal, kizárólag csak b@szni!
2012. nov. 23. 02:53
 5/9 anonim ***** válasza:

meg tudom érteni,van ilyen időszak is.

akkor ne szarozz,perkálj érte.

amikor így éreztem magam én is ezt tettem.

a legsimább ügy,és jobb,mint egy egyéjszakás.

2012. nov. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem most nincs annyi pénzem jelenleg, de olyan lehetőség létezik, hogy egy prostit "kibérelni" egy egész napra? Mármint úgy gondolom, hogy ha az egy órás tarifáját beszorozva egy egész nappal, ha annyi pénzt fizetnék neki, akkor "enyém lenne" egy egész napra?
2012. nov. 23. 03:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Mármint annyi pénzt nem tudnék most kapásból kiadni rá, ami egy egész napi költség lenne, arra írtam, egy órás tafifára van pénzem persze, csak arra lennék kíváncsi, hogy van- e ilyen lehetőség, hogy egy prostit kibérelni egy egész napra?
2012. nov. 23. 03:13
 8/9 anonim ***** válasza:
A viszony.hu-t nézd meg, ott mindenki csak viszonyt keres, nem tartós kapcsolatot! chat.hu-n is gyorsan találni szexpartnert.
2012. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen, de nem kell érte olyan sokat fizetni és nem is éri meg...


Ha a lány elkér 15K / ó akkor egész napra 100%, hogy elmegy veled 50-60K között.


Viszont mi értelme van? 6K-ból 4 alkalommal is el tudsz menni hozzá, ez alatt 2x meg lehet húzni. Úgysem tudod 8x megfarkalni egy nap, akkor meg minek fizetni?

2012. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!