Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal meglatogattuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal meglatogattuk a szuleit. Nem engedtek, hogy egy szobaban aludjunk. Este, egyedul, a hideg, idegen szobaban egyedul kellett lennem. Ot nem erdekelte, nem jott at hozzam. Ti fiuk csinalnatok ilyet, ha igazan szeretnetek a baratnotoket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 22:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nem vitatom, hogy ettől még nagyon szeret, de ezzel együtt ő mama pici fia.

Ami 26 évesen szerintem gáz.

2012. dec. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
24 és 26 évesen a szülők megtiltanak nektek dolgokat! Ez oltári nagy LOL!
2012. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
A szülők a saját házukban azt tiltanak meg, amit akarnak. Lehet nem akartak az éjszaka közepén nyögésekre ébredni és reggel kínosan érezni magukat. A barátod meg nem akart vitába keveredni velük, nem tudom, miért kell túlkomplikálni.
2012. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a szülők tiltották meg.
2012. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Éretlen a párod, nem vállalja fel az érzéseit a szüleivel szemben, elkényesztették, nem jó előjel. A férjem mama kedvence volt és az is maradt. Azilyen konzervatív típusú szülők mindig bele fognak köpni a levesedbe, keress olyat aki megbecsül, itt mindig lesznek gondok, egyszer gyerekett is akarsz majd, képzeld el mit fognak veled művelni majd akkor. Ha egyáltalán eljutsz odáig, ez nem felnőtt férfi viselkedése!!! Semmiképpen nem jó előjel!!!
2012. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

És ha nem a szüleinél vagytok? Akkor sem alszotok együtt?

Persze az rendeben is van, hogy az ő házuk meg te csak vendég vagy ott, de ennyi idősen elég fura amúgy. Az a baj itt, hogy kevesen vannak manapság már így, ilyen felfogással és szerintem ezért annyira furcsa.

2012. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

09:51


bla bla bla, tükör előtt gyakorolt szöveg jól megy.


Felnőtt emberekről van itt szó és nem 15 éves gyerekekről. Ám 1 szó se esik szexről, együtt alvás az nem minden esetben jelent dugást. tudom egyeseknek nincs enélkül élet, de van az intelligensebb típus is aki tudja mikor mit illik.

2012. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Folytatas:


Vasarnap este hazaertunk, hozza mentem ( nem lakunk egyutt), es este hozzam sem ert. Mintha valami vad idegen lennek. Ki is mentem, hogy a kanapen alszok, de hideg volt, igy visszamentem, de nem erdekeltem.

:(

2012. dec. 6. 17:16
 19/32 anonim ***** válasza:
Anyu eltiltotta tőled?
2012. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Megkérdezted miért viselkedik így?
2012. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!