Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az sms-ről? "ez nem egy bűn vagy sértés, amit jóvá kellene tenned. Elég nagylány vagy már, azt hittem tudod mit akarsz. "

Figyelt kérdés
Ezt a barátom tévesen küldte nekem arról a telefonszámról amit csak mi ketten egymásra használunk. Ez mit takar konkrétan? Ő szabadkozik, hogy erről a telefonjáról könnyebben tud sms-t írni, de mindíg azt mondta hogy ezt a számot senki nem ismeri, ez csak a mienk hogy ingyen tudjunk beszélni. Szerintem csak akkor tudja félreütni a számot, ha más telefonszám is van az üzenet címzettjei között.

2012. dec. 5. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hogy sz@r került a palacsintába
2012. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én ebből leginkább arra következtetek hogy kavar egy másikkal...sőt lehet többel.

Csak nem sikerült felszednie a csajt ( legalábbis ami nekem lejött ebből a mondatból ) :S

2012. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt érzem én is, hogy sz@r van.. Elmesélem mit mondott. A barátom bútorasztalos és egy ismerősnek vitt egy gyerekágyat. Az ő állítása szerint az ágy nem lett jó, el lett méretezve és összeveszett a csajjal. A csaj állítólag őt hibáztatta, de megbánta hogy megbántotta a párom, írogatott neki, hogy ne haragudjon. De kérdem én,ha ez igaz, akkot miért nem az ismert céges számáról írt, miért a privátról. Valami sántít, miért nem lehet megmondani hogy nem kellek, miért kell még hazudozni. Mindent tagad. Zavarban van és beszél össze-vissza..
2012. dec. 5. 09:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Megdugott egy másik nőt.Hazudik Neked. Szabadulj meg tőle még ma.Egyértelmű megcsalás.Meg se kérdezd. Igen,csak akkor tudja félrenyomni a számot,ha más is van a telkönyveben.
2012. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem..bujkál, fogadkozik, hogy így meg ugy szeret. Meg hát őt milyen kudarc érte, 100 ezres kár, hogy elb...ta az ágyat és hogy most neki ehhez nincs kedve magyarázkodni, vigasztalni. Kész vagyok tőle.A számláját is én fizettem, mert a Dominos száma hozzá van rendelve az én előfizetésemhez. Nem lehet lekérni egy híváslistát?
2012. dec. 5. 10:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor mutassa meg, hogy mit írogatott a csaj! Hol a többi sms? Ja gondolom véletlenül kitörlődött!
2012. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! Részleteset is!
2012. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 menta34 ***** válasza:

Kérdező ha elfogadsz egy tanácsot... Szerintem nem biztos, hogy mindent kell tudj és érts. Faggatni magadat faggasd, hogy kell-e valamit máshol keressen a barátod.


Ez az sms nem csak egy kaland utóélete lehet! Lehet, hogy rámászott a nő, aztán meggondolta magát, vagy netán még a megrendelés körüli zsarolás is bejátszhatott.

2012. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj nehogy már ő legyen a hibás!!!!


www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/gyik/ugyintezes/hivasreszletezo

Tessék nézd át, hogy kérhetsz részletes számlát.

2012. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na... jól elküldtem. Mindegy a T mobile honlapján tudod megnézni
2012. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!