Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén! Egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén! Egy normális 16 éves lány hol tudna ismerkedni?

Figyelt kérdés

A normálist nem nagyképűségből írtam, csak annyit jelent hogy nem vagyok egy partyp*csa.Nyilván eljárok én is szórakozni a barátaimmal,de nem kavarok minden héten mással.

Igazából nem vagyok az a nyomulós típus(eddig egy srácot hívtam el ,,randizni", elég kevés sikerrel),de ha valakit jobban megismerek és megkedvelek be sem áll a szám.

A suli lenne a legkézenfekvőbb,de tudjátok hogy van ez a gimiben!Mindenki sokkal jobban tud a másikról mindent,mint az érintettek.Meg mondjuk esetleg egy szakítás után sem lenne a legkellemesebb mindennap találkozni.

Ha valamit még tudni szeretnétek, kérdezzetek! :)


2012. dec. 5. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

fészbúúúk

Meg gyakorikérdések :D


Merrefelé laksz?


Hobbin keresztül, buszon, bárhol... :)

2012. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

neten. Azon belül pedig nálam:D Amúgy írj privátot ha gondolod.


21/f

2012. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Hobbin keresztül ja... És ha nincs hobbi...?
2012. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pecázol? Motorcsónak előny! ;)
2012. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kecskeméttől nem messze!

A buszos dolgon már én is gondolkodtam,csak ahogy írtam nem igazán vagyok az a kezdeményezős típus,igazából nem is tudom hogy hogyan kellene! :') Az önbizalmam nem túl magas.Az a helyzet hogy az.elmúlt időben.sokat fogytam (amúgy most sem vagyok.az a kifejezetten vékony alkat.és ebből rögtön.következik a másik problémám!Honnan.tudjam hogy az adott fiúnak.bejönnek-e a ,,nőieebben telt " csajok-)de valahogy nem.tudom elhinni hogy esetleg én is.nézhetek ki jól...

Másrészt meg reggel általában mindenki bámul ki a fejéből,délután meg szintén.

2012. dec. 5. 13:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Küldj fotót priviben és megmondom, hogy szép vagy :))
2012. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általában én a barátaim által ismertem meg az eddigi pasijaimat. Sőt a mostani párom a testvérem egyik barátja. Én azt gondolom a legjobban úgy lehet ismerkedni ha egy olyan közösségben vagy ahol ismersz pár embert de mégse mindegyiket :) A házi bulikat ajánlom. Neten viszont nehezebb ismerkedni mint gondolnád... 70%-uk az ilyen oldalakon perverz, vagy csak egyéjszakást keres... Szóval az ilyennel jobb vigyázni...
2012. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ilyenkor sajnálom hogy nincsen tesóm! :D

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 5. 14:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy még életemben nem pecáztam! :D
2012. dec. 5. 14:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Aki így áll a kapcsolathoz hogy "esetleg egy szakítás után sem lenne a legkellemesebb mindennap találkozni. "


az ne akarjon magának pasit.

2012. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!