Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gáz hogy/ pill van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz hogy/ pill van egy barátnőm, de komolyabban nem vagyok belé szerelmes? Elég Rámenős csajszi de nem tudom hogy érdemes-e folytatni ezt a dolgot vagy nem?

Figyelt kérdés
1 hete járunk. 14/F
2012. dec. 5. 16:54
 1/4 DiMalto ***** válasza:
70%
1 teljes hete...hmmm, a minimum h feleségül veszed,ha már ennyi időt egymásra pocsékoltatok.
2012. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De gáz. Csak nem azért, amire gondolsz.
2012. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad vele, akkor szerintem folytasd. Ennyi idősen még nem kell feleségül venni ;)
2012. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Mi az, hogy "érdemes-e"? Milyen céllal vagytok együtt?

Egy felnőtt(!) kapcsolatban akkor "érdemes" együtt maradni, ha pl. hosszú távú kapcsolatot keresünk, és ennek esélye is van. Szóval döntsd el mit akarsz, és hogy arra tartasz-e.

2012. dec. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!