Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesit az a gondolat hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesit az a gondolat hogy a barátom előttem másokkal is volt! Hogy ne gondoljak erre?

Figyelt kérdés
már jó pár éve együtt vagyunk de ha belegondolok hogy ő előttem másokkal is szexelt az egyszerűen szőrnyű érzés,nekem ő az első lehet ezért nemtudom...

2012. dec. 5. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

De jó hogy ez a legnagyobb gondod.....felesleges szerintem ilyen miatt kiakadni!

Gyere össze akkor szűz pasival!

2012. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem ! mert szeretem :D scak idegesit ez kicsit na
2012. dec. 5. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Iránta való szeretettel le tudod győzni -legalábbis mérsékelni- féltékenységedet, irigységedet, mivel valszeg erről van szó.
2012. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít néha ha bele gondolok, de akkor eszembe jut, hogy nekem is volt. :D
2012. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd elmúlik, ha felnősz.
2012. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatomban engem is idegesített ez, annyira megmérgezte részemről a kapcsolatot a 1,5 év alatt, hogy szakítottam. Eleinte nekem is ilyen gondolatokkal indult, majd egész nap ez járt a fejembe, szex közben arra gondoltam, hogy másba is ugyanígy tette be, semmivel sem vagyok jobb...


A mostani barátomnak én vagyok az első és tökéletes a kapcsolatunk :)

2012. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
... és lehet, h néha titokban azon rágódik, ki járt ki-be a kiskapun korábban.... ;-)
2012. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem elég éretlen dolog ezen agyalni. Te utolsó előtti meg jó nagy sügér vagy, hogy képes voltál az agyrémed miatt kidobni a szerelmedet. Inkább a saját agyadban kellett volna rendet rakni, nem a pasira vetíteni az elmebajodat. Tudom, hogy nem tetszik, de ez a kőkemény helyzet.


Kérdező: a párkeresés bizony arról szól, hogy a világon semmi garancia nincs arra, hogy az első szembejövő lesz az igazi. De még arra se, hogy a második. Nyilván a te párod is lefutotta a saját köreit és egyáltalán nem lehetsz biztos abban, hogy neked is ő lesz az első és utolsó kapcsolatod. Felnőtt emberek pedig szexelni szoktak, mert minden (felnőtt) párkapcsolat természetes velejárója. Tegyél rendet a fejedben sürgősen, ha meg akarod tartani a barátodat. Én nő vagyok, de ha egy pasi ilyesmikkel rongálna engem, hogy szörnyű érzés neki, hogy másokkal is szexeltem már, nem bírnám sokáig, az tuti (szerencsére ilyenbe még nem futottam bele, aki komolyan ezen forgott volna).

2012. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!