Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Mert én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mert én igencsak kiakadtam férfi létemre, hogy vannak olyan nők, akik ezt így gondolják.

Figyelt kérdés

[link]


Akiknek nem nyitná meg:


"TE vagy a FIÚ, ha nem írsz, ma sem beszélünk..."


2012. nov. 1. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Azok elmehetnek a pics@ba.
2012. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség..
2012. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet a randizás topikba kellett volna tenni, de a lényegen nem változtat.
2012. nov. 1. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:

eeez igazából annyira nem gáz. Persze idegesítő lehet, főleg ha minden lány ilyen (szerencsére ismerek 1-et aki pl nem).


De máris kisebb probléma, ha belejössz az irkálásba, így legalább em te kezedben van az irányítás. Amúgy meg aki ilyen és zavar le kell szarni.

2012. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Valamennyire egyet tudok érteni, de ez egy elég flegma gondokodás..

Ha fontos neked valaki, azt keresd...

Okés...ne a lány kezdeményezzen már mindenben és egy lány ne nyomuljon..de nincs megtiltva, hogy a lányok ne kezdeményezzenek sehol..

igen..jobb ha a férfi kezdeményez..nekem is szimpatikusabb lány létemre, de ha én szeretnék valamit egy kapcsolattól, akkor abba beleteszem magam és nem hivatkozom a pasira..


L16

2012. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

én nőként úgy gondolom, hogy ha a kezdeti, ismerkedési fázisban vagyunk, akkor a fiú írjon rám, mert én nem fogok udvarolni neki. viszont ahogy jobban megismerjük egymást, már a lány is ráírhat, nem kell "nyalatni" a segget, mert nem ezt hívják randizásnak :)


sok lány azért nem ír a fiúnak, mert attól félnek, hogy akkor nyomulósnak tűnnek, illetve elvesztik a nőiségüket azzal, hogy "férfi módra" ráírnak egy fiúra.

2012. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig ezt gondolom:


"Akkor nem beszélünk, és láthatóan nem vesztek vele sokat..."


22/F

2012. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell több csajt fűzni egyszerre. Ha csak leragadsz egynél, úgy ez tényleg szar érzés, mintha te csinálnál mindent, ő meg semmit, de ha egyszerre többel csinálod, valamiért elmúlik ez az érzés. Legalábbis nálam. Talán a tudat, hogy mindegyiknek van többszörös helyettesítője/tartaléka.
2012. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!