Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyok együtt a párommal és még nem merült fel benne a gondolat se, hogy bemutasson a szüleinek. Miért?

Figyelt kérdés
ő már találkozott az én szüleimmel, minden hétvégén nálunk alszik, de én még sosem találkoztam az ő családjával... Miért nem jut eszébe, hogy bemutasson? 19/L
2012. nov. 18. 19:40
 1/6 ASOT ***** válasza:

Lehet egyenlőre még azaz ő magánszférája, nem akarja h beleláss az életébe.


vagy tart a szülei véleményétől.


vagy cikinek tartaná az otthonát..vagy túl szegényesnek vagy túl milliárdos otthonnak


legrosszabb esetben pedig..nem tervez hosszú távra

2012. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
Ámde, ez nálam pölö úgy van, hogy ha úgy érzem h még nem ismerem eléggé a lányt, vagy nem bízom még benne, vagy nem tervezek vele komolyan, akkor nem mutatom be őt a családomnak.
2012. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit mond milyen a kapcsolata velük? Velük lakik? Lehet valami olyan ami miatt szégyenli őket vagy ahol laknak. Kérdezted már tőle mért nem mutatott még be?
2012. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, mert nem akarom, hogy csak azért mutasson be, mert én akarom. Azt szeretném, ha magától menne a dolog. amúgy a szüleivel él együtt, meg a tesójával, nem mondta soha, hogy rosszban lenne velük
2012. nov. 18. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezt tőle kéne megkérdezned. nem ciki egyáltalán. kérdezz rá nyugodtan, h mikor szándékozik bemutatni a családnak, próbáld meg viccesebbre venni a formát. lehet tényleg szégyenli a lakásukat, vagy a szüleit, vagy valami gebasz van.
2012. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem letámadnám kérdésekkel, sokkal inkább próbálnám finoman felhozni a témát, mert lehet kényes ez neki valamiért.
2012. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!