Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig érdekesebb egy új csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig érdekesebb egy új csaj?

Figyelt kérdés

Barátommal járunk lassan 5 éve. 20 évesek vagyunk.

Mostanság elég furcsán viselkedik, szerintem már megunt engem. Tudjuk egymás jelszavait, bármikor beléphetünk egymáshoz, tehát ebbe ne kössetek bele. Van mikor alig beszél velem egy nap..néha fel szoktam menni megnézni,hogy fb-on mit csinál és mikor alig ad magáról életjelet, telefonon leráz akkor más csajokkal chatel. Olyan jókedvűen tud nekik mesélni, nekem meg alig mond el valamit a napjáról, barátairól stb. Akár éjfélig vagy még tovább is elbeszélget velük, engem meg leráz,hogy késő van. Nem azzal van a bajom,hogy barátkozik, hanem,hogy emiatt hanyagol. Volt neki egy régi barátja(lány) akibe szerelmes volt és miután komoly lett a kapcsolatunk elkezdett zavarni, mert szerintem még érzett iránta valamit..meg hát jobb nő,mint én. Nem beszéltek utána, de sokszor felhozza más embereknek,hogy miattam lett vége a kapcsolata a legjobb barátjával(legjobbtól távol ált, max osztálytársak, csak bele volt esve)

Hagynom kéne neki még több teret? Ha nem keresem egy darabig akkor ő se. Mit tegyek?


2012. dec. 5. 20:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ha kérdezgetem komolyan,hogy már nem szeret, akkor csak lehülyéz,hogy kombinálok. most is összeismerkedett valami csajjal chaten, azt sem tudja kicsoda, de lassan többet mond el neki,mint nekem..kicsit s.zarul esik.
2012. dec. 5. 20:17
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát... attól függ te is keresgélsz még a világban vagy ilyen eszedbe sem jut. Saját érdekeid alapján dönts, de arról itt egy szó sem hangzott el, csak a pasid érdekeiről.

Fogalmazd meg magadban és ird is le mi az amire te vágysz és ez ne az legyen amit a világ - szerinted - elvár tőled, hanem az amire valóban vágysz.

2012. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem mindig... csak ha a meglévő lánnyal való kapcsolat már nem olyan érdekes. Ha az ember meglévő kapcsolata kihűlt / ellaposodott érzelmileg és szexuálisan, akkor bármelyik vonzó, új nő érdekesebb, ez természetes. Ha egy kapcsolat jól működik, akkor is érdekes lehet egy másik fél, de attól függetlenül még mindig a meglévő lesz neki az első, és nem fog foglalkozni mással.
2012. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

mire vágyok? hát,hogy egy ismeretlen netes csaj ne foglalkoztassa jobban,mint az állítólagos szerelme.

egyébként a nálam rosszabb nőkkel is jól elbeszélget, rám meg ilyenkor nagy ívben tesz. bár most,hogy bele gondolok, találkozáskor is máshogy viselkedik. kedvtelen, nem ölelget meg semmi. szerintem megunt.

2012. dec. 5. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire semmilyen szinten nem foglalkozik veled és leszär, akkor mire vársz? Neki ez így kényelmes, mert van egy biztos nője, aki mellett szórakozhat másokkal. Neki ez csak kényelem. Azért nem hagy ott.
2012. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ebben is van valami, a kaját mindig elvárja..meg az orált is. komolyan le fogok ülni vele beszélni..bár ilyenkor teszi a fejét és nem igazán érdekli. ha szakítani akarok akkor meg annyit mond,hogy úgyis meggondolom magam.
2012. dec. 5. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szereted próbald meg felrázzni picit a kapcsolatot. Új tervek, szex mashol mas pozban. Csábitsd el újra es bizonyitsd be hogy te vagy az igazi Nő.
2012. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez holt tőke. A legjobb lenne most felhagyni ezzel és nem ölni bele több időt és energiát. Fiatal vagy még, előtted az élet. De van egy enyhe gyanúm, hogy nem fogsz rám hallgatni. Valószínüleg én sem tenném, csak később megbánnám...
2012. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"mire vágyok? hát,hogy egy ismeretlen netes csaj ne foglalkoztassa jobban,mint az állítólagos szerelme"


Jól látom hogy itt megint a pasidról beszélsz csak?

Te mire vágysz? Ennek kimondásához kéne végre bátorságot gyüjtened, de neked egyelőre még ahhoz sincs bátorságod hogy magadban megfogalmazd, nem hogy kimond.

2012. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

red4me neked problémáid vannak?


elmondtam mire vágyok. arra,hogy inkább velem foglalkozzon.

ha nem bírod felfogni, te bajod.


többieknek:

próbáltam felrázni, sehová nem akar menni velem, szexet sem kezdeményezi soha..ha én kezdeményezem meg elmegy a kedvem,mert úgy érzem,hogy nem akarja,,

2012. dec. 5. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!