Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőjével találkozgat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőjével találkozgat? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítsetek. Ti mit csinálnátok az én helyemben?

Szóval... elkezdtem dolgozni, úgy 4 hónapja egy étterembe. Akkor még volt párom, már 2éve. Volt egy srác, akinek feltűnően bejöttem, de neki is volt barátnője még akkor. Aztán rá kb másfél hónapra szakított vele a barátnője.. nehezen tette túl magát a lányon, főleg h akkoriban akarta megkérni a kezét... Erre rá 1hónapra én is szakítottam a párommal. A srácnak már volt barátnője akkor, de persze nem gondolta vele komolyan, és összejárt a volt nőjével közben.Aztán megbeszéltük, hogy felmegyek hozzá, és iszogatunk dumálgatunk. A lakótársa is az étteremben dolgozik, aki szintén jelen volt a beszélgetésen, iszogatáson, és a srác tesója is... pókereztünk, iszogattunk, nagyon jól éreztem magam. Ott aludtam, de SEMMI nem történt köztünk. idő közben a másik lány akivel éppen együtt volt, nem jelentkezett,pedig kereste a srác. azaz: szakítottak.Mi megbeszéltük, hogy nem lesz semmi köztünk. Megszűnt a kapcsolata a volt barátnőjével, mert időközben kiderült hogy a kapcsolatuk alatt a lány megcsalta. aztán egyre többet találkoztunk, nem telt el úgy egy nap h ne találkoznánk. egyre közelebb kerültünk egymáshoz... együtt dolgoztunk. aztán azon vettem észre magam hogy fülig szerelmes vagyok belé. Tett is érte, de nem mondtam neki. Aztán egyik nap amikor haza hozott megkérdezte hogy milenne ha nem csak barátok lennénk. Én nem mentem bele, mondtam hogy nekem ez nem ok így... egyre jobban küzdött (hozzáteszem, nem volt köztünk még eddig se semmi) amíg "beadtam a derekam." Azóta együtt vagyunk, nagyon happy minden, kivéve egy dolgot nem.... ismét feltünt a volt barátnője... akivel azóta a kapcsoltuk ismét nagyon jó. Találkozgatnak... nem sok időre, 1-2 órára, vagy fél órára. Mindig bejelenti. Nagyon szeret (legalábbis ezt mondja) és hogy soha nem csalna meg, mert nagyon szeret. Sokat vitáztam vele ezért, hogy milyen már hogy a volt nőjével találkozgat... Zavarja az, hogy én szóvá teszem. Azóta kiderítettem a facebook jelszavát (ehet, hogy gáz... de igy nyugodtabb vagyok). Ott sem tűnik úgy h megcsalna a volt nőjével... Semmi rá utaló jel nincs... Azt mondta hogy neki nincsenek barátai, és a volt barátnője az aki melette volt mindig... Mit csináljak? Én mondtam a páromnak, hogy sokáig ezt nem fogom bírni és vagy őt vagy engem fog választani, mert ez így nem fer.Ő mindig azzal vág vissza, hogy én is találkozok a volt pasimmal (de mi nem megbeszélés alapján!!!, hanem egy tánccsoportba táncolunk, beszélni se szoktunk nagyon). Segítsetek.... nagyon elkeserít a dolog. Nem fogom bírni már sokáig. Ti mit tennétek!!! :'( :'( :'(


2012. dec. 5. 23:19
 1/9 A kérdező kommentje:
A 4 hónapja az 8 hónap akart lenni... szóval 8 hónapja dolgozom az étteremben. És bocsi h ilyen hosszú lett.
2012. dec. 5. 23:24
 2/9 anonim ***** válasza:

az én egyik barátnőm napi kapcsolatban van az exével, legjobb barátok, lelki társak, miközben mindketten szerelmesek vki másba. Lehetséges, hogy fenn tudják tartani a baráti viszonyukat, minden egyéb nélkül.

Ne aggódj, bízz benne! Főleg, hogy FB-on ellenőrizni tudod!

2012. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A volt barátnőjének is van barátja, bár ők nem olyan boldogok mint mi. A lány írta barátomnak, hogy milenne ha egyszer én is elmennék egy találkájukra, hogy megnyugodjak, hogy nincs köztük semmi.... Meg így elég szimpinek tűnik a csaj, mert írta barátomnak hogy "Hát büszke vagyok a barátnődre:)" stb..
2012. dec. 5. 23:31
 4/9 A kérdező kommentje:
De ezen felül nekem akkor is zavaró picit ez a dolog.
2012. dec. 5. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi de én meg nem hiszek abban, hogy az exekkel bármilyen szinten is tartani kellene a kapcsolatot! Az persze más,ha közös környezet(pl munkahely,iskola,tánccsoport)látnod kell.De ettől függetlenül köszönésen kívül,ha nincs gyerek,akkor nem érdemes én azt mondom!


Valami miatt még mindig nem győzött meg téged arról, hogy te vagy neki az egyetlen... Miért van szüksége pont egy nőtől a barátságra?! Akivel már lefeküdt az ember,azzal szerintem ez nem tartható fent :/

2012. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, bejelenti, nem titkolózik, egyenesen csinálja a dolgait. Valószínűleg tényleg szüksége van a csajra, kötődik hozzá.Elég friss a kapcsolatotok az alapján amit írtál, adj neki időt hogy kicsit elfelejtse. Teljesen valószínűleg sosem fogja, de ha valóban nincsenek barátai akkor teljesen érthető hogy rá támaszkodik és szüksége van rá.
2012. dec. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, az legfőbb, hogy higgy magadban! Nagyon fontos, hogy helyén legyen az önbizalmad, legbelül hidd el, hogy nem kell neki más nő - még az exe sem -, csak te.

Hidd el, ha egy kicsit türelmesebben állsz hozzá, észre fogja venni magát (ez az én páromnál is bejött, hiszen én is jártam már ebben a cipőben...).

Ettől függetlenül állj elé és mondd el neki, hogy neked ezzel kapcsolatban aggodalmaid vannak és elkeserít, hogy nem tetszésed ellenére találkozgat azzal a nővel, aki miatt felrúgta a régi dolgokat. Mondd el neki nyugodtan, hogy te annó megharcoltál ezért a kapcsolatért, türelmes voltál, úgyhogy tőle is azt várod el, hogy fair játékos legyen. De semmiképp se hisztizz!! Azzal csak az ellenkezőjét fogod elérni.

Van egy "trükköm", amit még régebben olvastam. Alkalmaztam már egy párszor és mindig, minden típusú pasinál bejött: ha negatív dolgot akarsz a tudomására hozni, először mindig dicsérd meg egy pozitív tulajdonságát, csak utána hozakodj elő a mondanivalód lényegével. Pl.: annyira édes vagy, hogy mindig végig hallgatsz, de úgy érzem, hogy mostanában nem igazán figyelsz rám eléggé... Ravasz, nem? :D Viszont baromi hatásos!

Kitartást neked, ha pedig úgy érzed, zsákutcába kerültél, ne halogasd a döntést: egy reménytelen esettel még te sem fogsz tudni mit kezdeni...

2012. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lapát.


valószínűleg te vagy a B terv.

Nekem ne mondja meg senki, hogy az exel tartani kell a kapcsolatot. Barátnőm találkozott az exével. Bájosan tájékoztattam, hogy mi lesz, hogyha az exe felmegy a lakására. Többet nem ment fel.



Persze sok kapcsolatba belefér ez, de mindenki más. De ha téged idegesít,akkor te nem az a fajta vagy, akinek a kapcsolatába beleférjen.



A barátnőm ne kötődjön semmilyen exhez, ha velem van, akkor hozzám kötődjön.


Amúgy meg ha a barátnőjét veled csalta meg gyakorlatilag, akkor szerinted miért ne csalhatna meg téged is? Gondolkozz.

2012. dec. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég szép vita alakult ki a napokban. Majd kiderül mi lesz.... Majd írok. Köszi nektek!
2012. dec. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!