Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátomat válasszam és tűrjem, hogy piszkálnak, vagy szakítsak a barátommal a barátaim kedvéért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy barátom. Nagyon gyorsan jöttünk össze(amolyan szerelem első látásra feeling volt), viszont Ő nagyon megosztott személyiség. Vannak, akik imádják, és vannak, akik utálják mert vannak/voltak elég húzós ügyei. Az a helyzet, hogy a barátaim, sőt az egész osztályom utálja a barátomat. Még egy hete sem vagyunk együtt, de már csak azt hallgatom, hogy "hülye vagy, hogy vele jöttél össze?" "te nem vagy 100as!" "szakítsatok máár!" "alig ismered..eszednél vagy?" stb. Eleinte úgy voltam vele, hogy oké nem érdekel mit mondanak, mert jól megvagyunk, de egyre jobban zavar. Igaz, hogy tényleg rossz dolgokat csinál a barátom, de én mégis bírom(az, hogy szeretem lehet még korai lenne). Mit tehetnék?
2012. dec. 5. 23:28
 1/9 anonim válasza:
Hagyd őket.Ne rontsák már el a kedvedet mások.Kinek akasz jót magadnak vagy a barátaidnak?Ha magadnak akkor ne szakíts vele.Amúgy is szerintem ők a nem százasok hogy így viselkednek veled.Hagyd őket.Ne reagálj rá és egyik fülön be a másikon ki.
2012. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, de tényleg lehet túl gyorsan jöttünk össze, viszont ők ezt nem értik. Nem rég megkaptam a volt barátomtól(akivel most már elég jóban voltunk..már majdnem egy jó barátként tekintettem rá) is a magamét, hogy rám sem ismer,idióta vagyok meg, hogy nagyon megváltoztam. Azt belátom, hogy megváltoztam mostanában(bulik, alkohol és most ez a fiú), de szeretnék megváltozni a barátommal együtt, hogy ő meg adja fel az ügyeit.

Hiába nem foglalkozok velük..mindennap ezt kell hallgatnom, ami nagyon rosszul esik.

2012. dec. 5. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Van okuk félteni?


Legalább a barátaid véleményével és lelki nyugalmával foglalkozz. Rossz ötlet pasi miatt elmarni őket magad mellől. Nem tudod elmondani nekik, hogy értékeled, hogy aggódnak érted, de most már zavaró és rosszul esik neked? Esetleg, akiknek a véleményére tényleg adsz, azokat megkérni, hogy valami konstruktív dolgot is mondanak? Elmondani nekik, hogy megszívleled a figyelmeztetéseiket, de azért te szeretnél egy esélyt adni a srácnak?

Meg gondolj bele az ő helyzetükbe is: hasonló esetben te nem aggódnál értük, figyelmeztetnéd őket?


Egyébként ez a bulik-alkohol dolog elég csúnyán hangzik, vigyázz nehogy szétcsússz miatta. Pláne, ha a barátod képes abba az irányba húzni. Egyébként mindennek megvan a maga helye és ideje és az az egyetem ;)

2012. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló, neked is ment a zöld, mert hasznosakat írtál.:) Sajnos van okuk félteni, mert lehet tényleg beleválasztottam a barátommal, de nem tudom miért, akkor is Ő kell nekem. Már megmondtam nekik, hogy értékelem az aggódásuk, de azóta is csak azt hallgatom. Úgy döntöttem, beszélek a barátommal erről, mert ezt ami most van, már nem bírom.:/
2012. dec. 6. 09:56
 5/9 anonim válasza:
100%
Ha télleg úgy gondolod, hogy ebből még valami komolyabb is lehet, akkor hagyd a francba a többiieket. Egy kapcsolat amúgy csak akkor jó, ha egy 3 nem tudja szétválasztani. Ráadásul akik ezeket mondják azok nem barátok. Én nem mondom h a világ legszebb nője vagyok, de szép vagyok és a pasim meg csúnyácska és mindenki azt mondja, hogy járhat egy ilyen szép lány egy olyan csúnya sráccal. Én leszarom őket. Nekem erre a válaszom nekik hogy: pont így! és csak nevetek rajtuk. Az igaz barát azt akarja, hogy boldog legyél és nem azt nézi, hogy kivel! Én a helyedben kitartanék a barátod mellett... Mert rá tényleg számíthatsz!!!
2012. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5. válaszoló, neked is ment a zöld kezecske.:) Igen, írtam feljebb, hogy most beszélni szeretnék a barátommal, arról, hogy Ő ezt mennyire gondolja komolyan(mármint a kapcsolatunkat, mivel elég sok barátnője volt..bár nem hiszem, hogy mindegyikre azt mondta volna az első találkozás után, hogy beleszeretett:) ), mert ha komolyan gondolja Ő is, akkor bizony kitartok mellette!:)
2012. dec. 6. 13:55
 7/9 anonim válasza:
ha a barátaid igazi barátok akkor nem fordulnak szembe veled egy pasiért hanem elfogadják ,hogy te most boldog vagy és ha a barátod igazán szeret megváltozik érted de ezt ne követeld tőle mert ha te igazán szereted őt akkor olyannak szereted amilyen.ha csak összezavartalak bocs de szerintem válaszd a pasit és ha téged nem kever bajba hagyd az ügyeit
2012. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne szakíts vele,de ismerd meg jobban,tudd,hogy milyen valójában,és ha megfelel neked maradj vele,ha nem akkor szakíts.
2012. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos úgy alakult, hogy már szakítottunk..
2012. dec. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!