Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja járunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja járunk a barátommal, és amikor facebookon chatelünk van hogy 1 óráig nem írunk egymásnak semmit, egyszerűen nem ír semmit. Miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
talán mert ő nem szereti a virtuális világot ilyen szinten és inkább élőben kommunikál
2012. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ó, mi 2 éve vagyunk együtt, és mindig így chatelünk. :) Hetente 1-2-szer tudunk találkozni, a fennmaradó időben neten tartjuk a kapcsolatot. Ha gépnél vagyunk, be vagyunk jelentkezve chaten, és ha éppen kedvünk van írni a másiknak, akkor írunk. De ez lehet csak 5 perc is, aztán szünet, mert éppen más dolgunk van, csak a chatet otthagyjuk, aztán ha valakinek megint eszébe jut valaki, akkor megint ír. :)


Van, hogy 3 órát megállás nélkül végigchatelünk, de olyan is van, hogy egész nap be vagyunk jelentkezve, aztán írunk összesen 5 mondatot, többórás szünetekkel. Szerintem nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani.

2012. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik kisujjunkból szopjuk ki a kettő közül,nem látunk bele a barátod fejébe!

Amúgy élőben is szoktatok találkozni?

Ez inkább olyan,mint egy tipikus Facebook kapcsolat,érts úgy:Semmilyen!

2012. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az élőben beszélgetés pártját fogom.A barátod nem tudom melyiket ezt neked kell tudnod. :) (Pont ezért szoktam le arról h ráírjak valakire fb-n. És mint tudjuk már csajozni a facebook-on "menő". Bár-e nélkül is megy de az eddigi b.nőim meg igényelték és gondolom fogják is ... ezt csak megjegyeztem :) )

15F

2012. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy dolog, hogy nem ír, de legalább szóljon ha dolga van, az nem olyan nagy kérés. Én mérges lennék kicsit ha nem írna, de nem szól hogy miért. Én azt mondom ha tud, nincs más sürgős programja akkor huzamosan beszéljünk már legalább fél órát vagy 1 órát aztán meg azt csinál amit akar. Vagy akkor ne mindennap de ha igen akkor oda figyeljen.
2012. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló!énis ezen a véleményen vagyok!:)
2012. dec. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!