Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Mit tehetnék ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Mit tehetnék ez ellen, nem birom már?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy volt egy barátom akivel 2 évig jártam.nagyon szerettem,de az utolsó fél évben a járásnál már nem szerettem.így szakítottunk...azóta fél év telt el...de az utolsó 2-3 hónapban folyton rá gondolok.Hogy milyen lenne ha megint vele lehetnék és csókolhatnám.Normális ez??Mit tehetek hogy elfelejtsem?
2011. máj. 17. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az teljesen normális,h rá gondolsz,hiszen nem rég szakítottatok egy hosszabb kapcsolat után...megszoktátok egymás közelségét,h ott vagytok egymásnak és most ez a változás furcsa neked, hiszen minden más lett.

Megoldás: ismerkedj meg másokkal,menj szórakozni, bulizni és ha megtetszik vki,ismerd meg! ;)

2011. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, tehát félév már eltelt...de "csak" most kezdett el hiányozni,hiszen rég nem olyan a kapcsolatotok, nem találkoztok annyit...ez "csak" egy fellángolás és újra előtörnek a régi emlékek,érzések...el fog múlni előbb v utóbb. Csináld, amit szeretsz, foglald le magad. :)
2011. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fél éve folyamatosan szenvedek,és sajnos nem tudok mást megszeretni,egyszerűen nem megy.Viszont próbálok arra gondolni,hogy vajon érdemes-e arra vesztegetnem az időmet,akitől csak fájdalmat kapok?Nagyon nem.Drasztikus változtatások kelelnek.Nálam például új külső,új élet,új belső,teljesen más hajszín,frizura,ruhák,szokások,életcél.Ez adott némi erőt.Ettől még szenvedek,de könnyebb túlélni.
2011. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
viszont nagyon tetszik egy fiú,akivel talán el tudnám söpörni a gondolataimat az exemről,de sráchoz entmudom hogy nyissak.meg félek belekezdeni egy új kapcsolatba :((
2011. máj. 18. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!