Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élők. Milyen az életetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élők. Milyen az életetek?

Figyelt kérdés
Mik a terveitek a jövőre nézve?Mióta vagytok együtt?hogy tudtok megélni a párotokkal ebben a krízises világban?sajnos már nem ugy van mint régen...akik régóta együtt vannak,nem hidegültetek el szexuális téren? :)

2012. dec. 6. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

5 éve és 3 napja élünk együtt, fél éve vagyunk házasok, 5,5 éve vagyunk együtt. meg tudunk élni, nem luxusban, de nem is szűkölünk. tutunk járni szórakozni havonta 1-2x, járunk barátokhoz, jönnek hozzánk, tudunk venni új ruhát vagy ha van a férjemnek hobbija, most épp azt a hajót makettezi illetve angol csomagot rendel, akkor ki tudjuk fizetni, de félretenni kb. 10-15 ezer megy havonta, ha megy. ha nem, akkor abból, ami van.

Szexuális téren nem mondanám, hogy elhidegültünk, inkább azt mondanám, hogy sajnos sokat híztam, és nem szívesen mutogatom magam előtte, és ha szeretkezünk, feszélyezve vagyok. ennyi.

2012. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajna semi terv nincs,csak élünk márol holnapra,és örülünk,hogy van melónk egyáltalán.:-(Lakás nincs,albérletben, vagyunk ami a kajával együtt minden pénzünket elviszi,peidg csak 30nm.Igencsak megszürkült az életünk mert nincs pénzünk elmenni sehová,semmi luxusra.Csak munka-kaja-tv-alvás.:(Sajna kihat a szexre is.

6 éve vagyunk együtt.

2012. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 éve élünk együtt, tanulunk még, közös vállalkozásban gondolkozunk, és belátható időn belül gyerek(ek)et is szeretnénk.

Csak anyagi problémáink vannak néha, de azokat megoldjuk, minden más tökéletes együtt :)

A szex egyre jobb, reméljük ez még sokáig így is lesz.

2012. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért töröltétek a válaszom? Szerintem semmi trágárt, vagy felháborítót nem írtam... :(


24n

2012. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jövőre nézve? Sooha nem terveztünk eddig sem. Megélni, krízis? Úgy, hogy nem is számoljuk a havi kiadást, mert csak kiakadnák tőle. Még nem régóta, alig harminc éve vagyunk együtt, ezért a szex már nagyon ritkult, úgy heti 3-4 alkalomra csökkent.
2012. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 éve vagyunk együtt, albérletben élünk egy fizetésből. Én sajnos hónapok óta nem tudok elhelyezkedni, hiába próbálkozom bármivel. Az összes pénzünk elmegy a megélhetésre sajnos. Tervek voltak, de már nincsenek, mert nincs mire alapozni jelen helyzetben. Szerencsére a kapcsolatunkban eddig ez nem okozott törést. A szexuális életünk rendben van, eddig se voltunk túl nagy "étvágyúak" ezen a téren, és az idő elteltével is megmaradt a heti 3 alkalom. :)
2012. dec. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi 5,5 éve vagyunk együtt, három hónapja költöztünk össze. Én dolgozom, a párom egyetemista, őt a szülei támogatják.

Szakmában nem kaptam állást, most végeztem, nincs tapasztalatom, ördögi kör...

Úgy élünk, hogy mindig számoljuk a pénzt, mennyi kell még számlákra, rezsire, kajából inkább azt vesszük ami olcsó. Szerencsére szeretek sütni-főzni, így gyakran eszünk jókat és olcsókat...

Szexuális téren, inkább én változtam, a páromnak a nap minden percében rendben lenne a dolog. Én meg ellennék akár egy hétig is anélkül. Pedig nagyon szeretem a páromat, de a sok stressz, este haza érek fáradtan...hááát...nehéz...

Amúgy jegyesek vagyunk, szeretnénk összeházasodni, ha a párom is befejezte az egyetemet, szeretnénk gyerekeket, szeretnénk utazni. Csak egyelőre még nem nagyon van miből.


22-L

2012. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve vagyunk együtt,több mint 4 éve együtt is élünk,nekünk az anyagi helyzetünk ,és a kapcsolatunk is egyre jobbá vált az évek alatt.Tervünk,hogy egy másik városba,költözzünk a jövöben. És utazni utazni ahová csak szeretnénk.De vannak más tervek,de ezek elégé változnak,sokszor magunk sem tudjuk mit is szeretnénk:)Együtt lenni csak.A többi nem számít.
2012. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi 14 éves korunktól vagyunk együtt és másfél éve költözünk össze, 1 éve vagyunk házasok. Azóta született egy kisfiunk is.

Tervünk nem nagyon van most inkább csak a gyereknevelés az első. Nem élünk luxusban, de pont megvan ami kell. Étel, ruházkodás, stb.. Nem válogatunk , azt vesszük ami a legolcsóbb , nem számít a márka.

Tervünk tényleg nincsen, az utolsó az tényleg az összeházasodás volt,majd a gyerekek, de mivel most ez meg is van ezért komolyabb célok nincsenek előttünk. Még gondolkozunk persze hosszabb távon még több gyereken, de semmi nagy gondolatunk nincsen. Jól megvagyunk.

Amint mondtam 14 éves korunktól vagyunk együtt és 16 éves korunktól sexelünk. Azóta ez egyáltalán nem hűlt k , sőt napról napra egyre jobb. Persze mostanság már a fáradtság miatt nincs annyi időnk, de attól függetlenül ilyen téren sincs gondunk. :)


22\N

2012. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!