Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Szeretném egyik képünket keretbe rakatni az évfordulónkra. Melyik képet válasszam? Azt, amelyik mindkettőnknek tetszik, de régebbi, vagy pedig amelyik nekem nagyon tetszik, neki nem, mert szerinte kómás rajta. Pedig nagyon aranyos:)

Ja és még valami: megszerkesszem valahogy egyszerűen PS-ben, vagy pedig hagyjam az eredeti képet?


2009. aug. 19. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen azt a képet, amelyik neki is tetszik vagy csináljatok még egy újabbat.

L, 18

2009. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát most gondolj bele: te melyiknek örülnél? Ha a barátod olyan képet rak be, ami csak neki tetszik, neked meg nem, vagy amit te is szeretsz? A PS alatt nem tudom, konkrétan mit értettél, de én a csillámlósszívecskéspandmackós hátteret és keretet hanyagolnám..
2009. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van, kösz a segítséget!:)

Nem, semmi csilli-villi meg pandamacis dologra nem gondoltam. Pl fekete-fehér kép, pár kis szivecskével, vagy egy szép idézettel, egyszerű üveg keretben. Én ezt nem tartom túlzásnak. Szerintetek?

Egyik kedvenc képünket már meg is csináltam, és szerintem szép lett.

2009. aug. 19. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!