Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Nyáron találkoztam a pasival egy nyaraláson.Elkezdett nekem udvarolni. Szinte az egész nyaraláson együtt voltunk, együtt ettünk, együtt táncoltunk, együtt fürödtünk. Egyik este aztán kiderült, hogy neki van barátnője, csak nem jött vele nyaralni. Ez akkor engem még nem zavart, mert nem történt köztünk semmi, ráadásul akkor még nem tudtam, hogy többet akarok tőle, mint barátság. Amikor vége lett a nyaralásnak, látszott, hogy mindketten szomorúak vagyunk, hogy el kell válni. De aztán hazaérve láttam, hogy bejelölt facebookon, levelezgetni kezdtünk és kiderült, hogy nagyon közel lakom a munkahelyéhez. Innentől gyakran ebédeltünk együtt, sokat találkoztunk, aztán elkezdett feljárogatni a lakásomra. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, nagyon jókat beszélgetünk, de nyilvánvaló szexuális vonzalom is van köztünk. Annyit tudok, hogy a barátnőjével már 7-8 éve járnak, a csaj elhízott és nem nagyon működik a szex. Én teljesen beleszerettem a srácba és nem hiszem, hogy jó a kapcsolata a barátnőjével. Rákérdeztem, hogy mik a tervei és azt mondta, hogy nem bír szakítani. (szerintem ő inkább kötelességtudatból jár még azzal a lánnyal és nem szerelemből) Mit csináljak? Nagyon szeretném, hogy együtt legyünk. 23/L
2012. dec. 7. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát angyalom ez nem lesz könnyű, csak sötétséget és kínt látok a végén, de ne az én szavaimra hallgass, és vigyázz a fehér hölggyel!
2012. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!