Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig folytatnátok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig folytatnátok így?

Figyelt kérdés
Két és fél hónapja vagyok együtt a párommal, kedvelem, de még nem vagyok szerelmes, a szex eddig nem működött köztünk (2 próbálkozás volt) Érdemes még egymással együtt lennünk, hátah jobb lesz, vagy inkább hagyjam? Tanácstalan vagyok, mert nem szeretnék kicseszni vele sem ..
2012. febr. 8. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem működött a sex, mi történt?? És eddig miért csak 2 próba volt??? Sex kapcsoaltot akarsz? Mit vársz a szerelmtől?
2012. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk se jött össze az első 2-3 alkalom, azóta tökéletesen működik minden:)
2012. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk. Nem csak szex kapcsolatot akartam, hanem rendes kapcsolatot.
2012. febr. 8. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy az a két három hónap még kevéske egy ilyen nagy súlyú döntés meghozatalára. Várj még egy picit, ismerjétek meg jobban egymást, lehet csak a kezdeti zavartság múlik nehezen.


Te pedig ne görcsölj :) Mond el neki is, hogy nagyon kedveled, de az, hogy ilyen nyögvenyelős rossz a szex az zavar téged, mert úgy érzed, hogy ezzel csak átvered, a kommunikáció mindennek a megoldása :)


Mellesleg ki miatt nem működik a szex?

2012. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

az volt a gond, hogy nem ment el, és ezzel nekem is rossz, hogy nem tudok jó lenni neki :S viszont kértem hogy mondja hogy mi jó neki, de azt mondja semmi gond nincs azzal ahogy csinálom (bár ez alapján nekem nem úgy tűnik)

2012. febr. 8. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:

De valami csak bántja ha ne tud elmenni... Te pedig ne okold magad emiatt, nem a te hibád. Próbálj kedveskedni neki, nem tudom mennyire vagytok érettek, vagy tapasztaltak, de próbáld meg az orális szexet, és ha nem undorodsz akkor szopogasd a heréid, vagy csak masszírozd őket finoman, esetleg simogasd a gátját (az az izom ami a farkcsont csúcsától a herékig húzódik).


Esetleg ha lovagolsz rajta akkor nyúlj hátra és simogasd, vagy gyengéden told felfele a heréit, nagy élvezetet tudsz okozni ezzel.


Tapasztalatból mondom, a barátom imádja ezeket :)


Próbáld ki, max szól ha nem tetszik neki, de ezt kétlem :)

2012. febr. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Sajnos nem vagyok túl tapasztalt (bár ő sem), de én mindig szívesen tanulok :) Csak mikor rákérdeztem nem mondta, úgyhogy ez így elég rosszul esett.
2012. febr. 9. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó be gyügye ez az ember :) Miért fél beszélni,vagy bármit kimondani? Biztos nem fogod leharapni a fejét, ha megmondja, hogy valami nem esik jól neki :) Gondolom te sem fogsz besértődni ha mondjuk megmondja, hogy mit szeretne kapni amikor éppen jól érzitek egymást :)


A tippadós vótam, csak most nevem is lett :)

2012. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Elkezdütnk múltkor az egészről beszélgetni és szerencsére nem sértődött meg vagy ilyesmi.. Én úgy gondolom hogy a legfontosabb az őszinteség egy kapcsolatban, ezt eddig is fenntartottam, úgyhogy szeretném ha egyenes lenne.
2012. febr. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!