Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasik vagy bizonytalanok és döntésképtelenek, vagy ha határozottak akkor meg rosszindulatúak és beképzeltek? Miért nincsenek (vagy ha vannak akkor kevesen) határozott de rendes pasik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 22:56
1 2
 1/14 ktk312 ***** válasza:
Ha az ember határozott akkor meg képen röhögik a nők. Most komolyan semmi se jó :D
2012. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem erről van szó. Hanem arról hogy a határozott pasik akikre buknak is a nők másokat semmibe vesznek. Aki meg rendes lenne meg gondoskodó gyakran túl naiv és nem tud megküzdeni semmiért sem. (Általában, tisztelet kivételeknek).
2012. dec. 7. 23:00
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Íme itt vagyok! De komolyan:) A kérdésedre a válasz pedig : az ok a nevelésben és a szocializációban keresendő, valamint a mai világ férfi képének teljes összezavarodottságában, kevesen vannak akik képesek saját maguk lenni és azt tenni amit jónak tartanak nem befolyásolva a környezetük, média, elvárások, stb... által. Főleg az elvárásoknak valü megfelelés miatt vannak kevesen akiket kérdezel. Én gyerekkorom óta gyűlöltem akárkinek is megfelelni és azt gondolom megérte:) Mert miattam még senki nem lett lelkibeteg, míg olyanok miatt akik másoknak meg akartak felelni már sok ember érezte rosszul magát.
2012. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mert tökéletesség nincs.


Ez olyan, hogy a túl szép lányok általában igen-igen ostobák. A nagyok okosak között meg rengeteg a még szerintem is rondák.


A kettő véglet közötti legjobb kompromisszumot kell megtalálni. Bár azt nem nagyon értem miért vannak oda a nők a bűnözökért meg a rideg taknyokért akik átgázolnak mindenkin.

2012. dec. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki könnyen talál új partnert, az kevésbé becsüli meg a jelenlegit, és jobban érezteti, hogy ő a "főnyeremény". Ez pedig nem nemfüggő, széplányokra ugyanúgy igaz, mint a jó pasikra.
2012. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3-as: Végre egy értelmes válasz. :)) Köszönöm! Kissé tartottam tőle jönnek az ellenségeskedő válaszok meg a nők hibáztatása..

4-es Xenophilius: ez kissé sztereotipikus hogy a szép nők buták az okosak meg rondák. Van egy dal: "Miért van az hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták. De ha szépek és okosak is egyben, akkor nem állnak szóba velem". Ez tul.kép poén is és igaz is részben. De vannak szép nők közt is okosak és csúnyák közt is buták, tapasztalatom nap mint nap.

Én nő létemre nem értem mit esznek egyesek a züllött alakokon, komolyan.

Vagy azért mert mellettük biztonságban érzik magukat (tippelek) mert erősnek tűnnek, vagy mert kénytelenek velük beérni inkább mint egy gyenge jelleművel.

Őszintén szólva legjobb lenne az átmenet, bátor, magáért kiállni tudód de oda figyelő másokra.

2012. dec. 7. 23:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom az okát, hogy aki jól néz ki, és határozott/tabb/ az miért rosszindulatú, beképzelt. MErt valamikor régen ő volt a határozatlan, nem rosszindulatú, nem beképzelt, és eltaposták, megnyomorították, kiközösítették, ezért jól megszívta a lelke magát gyülölettel, kiábrándultsággal bosszúvággyal és közönnyel. Külsején változott nagyon pozitívan, de a belső értékei pont fordtott arányosságban évről évre kipusztultak, meghaltak. Azóta egy mogorva jó kinézetelű igényes fickóvá vált, aki képtelen arra,hogy akárkit is szeressen, mert mindenkiben továbbra is ugyanazt a régi ellenséged tudja! érezni, még akkor is,ha már rég nem úgy állnak hozzá. Ezért lekezelő, mostmár ők a kisöcsik, mostmár ők az eszközök, akiket le kell nyomni, és letakarítani a porondról! A nők meg továbbra is közöny tárgyai számára, mert nem tud szabadulni a mult árnyékától, hiába tudja,hogy jó, ha nem hisz mégsem benne legbelül valamiért. És itt a vadiúj nagyképűség szorosan egybefonódik a döntésképtelenséggel ismét.
2012. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Idézni csak pontosan! "Az a baj, hogy a nők..."

Zseniális dalszöveg!


Én nagyon határozottan közelítettem egy nőhöz, de ő bizonytalan volt. Határozottan jeleztem, hogy ha még sokáig bizonytalan, akkor másnál fogok kikötni.

Tehát én pont' fordítva tapasztaltam meg. Nincs ebben semmi rosszindulat, beképzeltség vagy szemétség egyik részről sem.

2012. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8: nem baj ha határozott vagy, írtam tisztelet a kivételnek.

Az nem baj ha valaki tudja mit akar és közelít a nőkhöz, az a baj hogy sok pasi akit határozottnak mondunk azokra jellemző továbbá az is, hogy kioktató, kötözködő másokkal és rosszul bánik a nőkkel. :(( Kevés az olyan aki igazán férfias viselkedésű de mégis rendes, tisztelettudó.

2012. dec. 7. 23:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérező, mivan monduk akkor egy olyan helyzetben, azt is egy nyámnyila szarnak könyveled el aki pl:

Egy sportlétesítményben van a fickó, egy jóvágású egyén, eléggé maga van, csak a tevékenységre koncentrál amit tesz éppen, de azért egy ilyen helyen szoktak társalogni, ismerkedni is, vannak lányok is, van egykét nő, aki tegyük fel kiszemelte ezt a palit, várnák hogy menjen oda szólítsa le őket, haverkodjon velük. A fickó néha rájuk néz, meg másokra is. A nők erre azt hiszik, mert rájuk lett nézve, ez akar valamit?! erre meg mégsem megy oda, mert el van foglalva a dolgával, meg tegyük fel van neki egy átvkapcsolata, párkapcsolata otthon. A lányok már nagyon várják,hogy a fikó lépjen, mert rájuk nézett, de nem, nem teszi meg, mert a fickónak ugye otthon van valakije, és elvből ilyenkor nem foglalkozik más nővel.

A nők ezen a helyen meg elkönyvelik egy merev lúzernak, aki még oda se mer menni hozzájuk udvarolni, pedig ők érzik ám ,hogy nagyon tetszenek a fickónak, közben meg nem. Akkor egy ilyen helyzetről mit lehet mondani? Már akkor egy ilyen is a gyáva féreg kategoriába van besorolva? Szerintem sok ilyen emberre van rásütve,hogy töketlen, meg nem mer kezdeményezni, meg visszahúzódó. Csak azért mert azok a nők, akik kiszemelték maguknak, éppen nem kaphatják meg. Erről mi a véleményetek? Szerintem is csak egy rossz általánosítás ez a töketlenek a magyar férfiak?!

2012. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!