Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért undok, rosszindulatúak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undok, rosszindulatúak az anyósok?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt,februárban lesz 1 éve,hogy együtt is élünk az ő szüleinél.

Most karácsonykor megkérte a párom a kezem,egy nagyon szép gyűrűt kaptam tőle8párom lánykérő gyűrűnek hívja).

De anyósjelöltem egyszerűen nem fogadja el ezt a helyzetet,ő karácsony előtt említette,hogy illene már egy jelképes gyűrű,és azóta is így hívja.

A párom pedig mondta neki,hogy lánykérő gyűrű,de anyósomat akárki megkérdezi,ő azt mondja rá,hogy nem eljegyzési gyűrű,csak egy jelképes gyűrű.Pl:ma is mikor hazajött a munkából,mondta nekem,hogy X,Y kérdezte,hogy felhúztuk a gyűrűt,ő meg mondta,hogy dehogy is,ne találjanak már ki ilyen,ez csak egy hűséggyűrű,erre a párom mondta neki,hogy ne ezt mondja hogy hűséggyűrű,hanem ez egy lánykérő gyűrű,vagy szégyeli mások előtt kimondani ezt.Nem szólt rá semmit,de biztos nem tetszett neki,hogy a párom így reagált a dologra.

Sok mindenbe beleszól...

Most jelenleg nem talál egy karácsonyi asztalterítőjét,mondta hogy tudja,hogy hová tette,ott volt,de most sehol nincs,mindenhol kereste már de nincs meg.És hogy azt biztos ellopta valaki,de könyörgöm,ide más nem jár be senki a családon kívül,és rajtam kívül,ha jön is valaki, a konyhától tovább nem megy.

Olyan kellemetlen ez nekem,hogy így mondják,hogy ellopták.Olyan mintha céloznának rám,hogy én voltam.

Úgy vélem eltette olyan helyre ahol nem is gondolja,és ezért nem találja,ha meg idővel meg is lesz,azt már csak azért sem fogja megmondani.


2011. dec. 27. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez baromi rossz helyzet. Igazi házisárkány. A legjobb az lenne, ha elköltöznétek jó messzire.
2011. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Messzire?! Az lenne a legjobb.

De sajnos ez nem lehetséges.

A páromék családi gazdálkodók,földekkel,állatokkal foglalkoznak.

És a párom szereti is csinálni,így ezt nem akarná abbahagyni.

Úgyhogy ha költözünk,akkor itt a faluban lesz saját házunk,Nem sokkal lesz jobb(szerintem),mert minden nap jönnek majd,hogy mi van velünk,hogy néz ki a lakás,stb...

De egy fokkal jobb lesz,remélem,és akkor már tuti nem nyúlunk anyóssal ugyanahhoz a fazékhoz,és nem lesz az,hogy ha csinálom, az a baj,ha nem akkor meg az.

És nem szólnak majd bele abba,hogy éppen mikor kelek fel,mit csinálok.Mert jelenleg ez van,hétvégén sem merek 8-tól tovább aludni,és azért nem merek úgy nyúlni a dolgokhoz mintha a sajátom lenne.

2011. dec. 27. 14:25
 3/11 anonim ***** válasza:

Tipikus házisárkány...aki nem bírja elviselni,hogy a fiának rajta kívül más nő is van az életében. Az én anyós jelöltem meg le se szarja a fejem, a tiedet legalább igen (remélem érted :)

Minél hamarabb szabaduljatok meg a banyától, átkozottak tudnak lenni

22/L

2011. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Annyira szeretnék már innen elmenni,ebből a házból.Szerintem kölcsönös az utálat egymás iránt,de nem sokat tudok tenni most még.

Elengedem a fülem mellet a piszkálódásait,pedig sokszor lehet nem kellene,de nem vagyok az a nagyszájú,aki megmondja amit gondol,ő meg persze átgázol rajtam.

2011. dec. 27. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted, mondom, az enyém meg sem akar ismerni pedig már 2 éve lesz,hogy párommal együtt vagyunk.

De talán jobb is, így elkerülöm a tiedhez hasonló helyzeteket.

Fel a fejjel, türelem, a párod díjazni fogja, és majd lesz ez még így se. Anyós pajtit meg sz@rd le

2011. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Engem is leszar nagy ívben,csak mikor piszkálódni van kedve akkor szól hozzám,na duzzogni,motyogni az orra alatt azt nagyon tud.Olyan idegesítő,és amúgy ha este kint vagyok mosogatok,semmit nem szólunk egymáshoz,egyszerűen nincs témánk,meg azért kellemetlen ez,hogy egy házban vagyunk eljárunk egymás mellett minden szó nélkül,közös főzések...fúúú Isten ments,akkor sem szólunk egymáshoz,akkor meg minek legyek jelen.

Utálom,utálom...

Annyiszor bántott már szavakkal...

2011. dec. 27. 14:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Szegénykém... igyekezzetek minél hamarabb elkerülni onnan. Remélem valamivel nyugisabb életetek lesz.
2011. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Életem legrosszabb döntése volt,hogy ideköltöztem.De itt kaptam munkát,és ezért muszáj volt.
2011. dec. 27. 14:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég szörnyű lehet.Nekem nagy mázlim van,a párom anyukája tök rendes,bírjuk egymást.Tényleg a költözés lenne a megoldás,hiszen az az ő háza,ott az ő szabályai vannak érvényben.
2011. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen,az ő szabályi vannak érvényben.Ezért is nem vagyok undok,és visszafeleselő vele szemben,én nem vagyok amúgy sem az a típus,hogy vitázzak.Jobban szeretem a békességet,csak néha olyan rossz,hogy nem úgy néznek az emberre,hogy az jól essen.

Én soha egy szóval sem bántottam meg a párom egy családtagját sem,ha valami bántott,és ha ők megbántottak engem,még akkor sem.

2011. dec. 28. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!