Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam egy gyönyörű nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy gyönyörű nőt, szinte minden stimmel. Egy problémám van csak, hogy ha nevet (illetve élvezés közben is), akkor folyton harsányan horkant, ami eléggé kellemetlen. Mi tévő legyek? Lehet ez ellen valamit tenni, orvosolni ezt a problémát?

Figyelt kérdés

#horkant
2012. dec. 8. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:

csináld te is,aztán hátha veszi a célzást.

ismerek néhány "így"ező lányt.

aztán amikor 5 percig minden mondatomat így-el kezdem,általában leesik nekik és abbahagyják:D.

2012. dec. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha gyönyörű, akkor kit érdekel? Meg kell tanulni kompromisszumokat kötni. Nincs olyan ember, aki ezer százalékig tökéletes.
2012. dec. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gégész?
2012. dec. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád vele... Szerintem abszolút meg lehet szokni, ha érdemes. HA érdemes. Ha igazán odavagy érte, egyáltalán nem érdekel, hogy ezt csinálja, mert az is tetszeni tud benne. Ha meg kétséged van, semmi kétség.
2012. dec. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy a barátnőm néha nyerít. Kit érdekel? Én ismerem, az meg hogy mások megmosolyognak, kit érdekel???
2012. dec. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sose baj ha szeret disznólkodni!
2012. dec. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az tokjo, legalabb tudod, hogy mikor elvez el.
2013. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces amikor röhögés közben röfög, nálunk egy időben az egész osztály röfögött ha röhögtünk órán. nagyobb bajod ne legyen, mint hogy röfög a nőd, pláne ha gyönyörű és minden másban tökéletes. Egyébként le lehet szokni róla.
2013. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most mar kicsit kezd idegesiteni es fel is szedett par kilot.
2017. márc. 17. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!