Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma a fél hármas buszon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a fél hármas buszon egy gyönyörű lányt láttam lábatlanon száltam fel és amíg le nem száltam folyamatosan engem nézett (tbányára ment a busz) Hogy tudnám megkeresni mondjuk interneten? Ha egyszer meglátnám biztos megismerném.

Figyelt kérdés
Valami internetes oldalon esetleg?

2012. nov. 30. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A ratyi facebookon próbáld meg.
2012. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:

Úúristen! Te voltál az??? :O

Megy a PÜ!! :))))

2012. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet ugyanazzal a busszal zötykölődni újra és újra...
2012. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)amúgy meg nem neten nagy az arcom-_-csak azon egyszerűbb felvenni a kapcsolatot mert mi van ha pl messzebb lakik?de am amit elötte mondtál hg nem volt bennem elég kurázsi hg beszéljek vele az igaz volt és mégegyszer köszi:)
2012. nov. 30. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Én voltam olyan hü lye , hogy egy hasonló esetben egy falubuszmegállójában vártam négy napon át, hátha újra jön a kis csaj, akit elszalasztottam. Közben eláztam, leégtem a napon, száraz zsemlét rágcsáltam, úgy, hogy kikészültem rendesen. Olyan borostás voltam mire újra jött a csaj, hogy az annyira meg ijedt, hogy el akart szaladni egy ilyen csöves elől. Elé álltam, és megkértem, hogy hallgasson meg. Elmeséltem neki mindent, és a vége az lett, hogy jól kiröhögött. A buszmegállótól két házra lakott, és az anyja mondogatta is, hogy egy koszos pali már mióta itt ácsingózik. Már akartak szólni a rendőrségnek.

Ma Ő a gyerekeim anyja.

2012. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez azért történt veled, hogy a saját károdból tanulj:) Ez a vonat (pontosabban busz) már elment. Remélhetöleg majd máskor férfi leszel. Vigasztaljon az, hogy valszeg te sem szeretnéd, hogy egy ilyen szép lánynak egy beszari barátja legyen:) (de szemét vok:)
2012. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat és tényleg igazatok van!
2012. nov. 30. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nálam is volt a helyjáratos buszon,még nyáron..

mindig egymásra néztünk,lehet azért is mert szemben ültük (haha) és valahonnan ismerős is volt a csaj,és mondom ha újra látom meg fogom ismerni,hazajöttem megnéztem facebookon egy sok ismerőssel rendelkező ismerősömnél minden feketehajú csajt,nem lett meg..


Aug 31,Évnyitó jaa hogy őt már 3éve "ismerhetem" azóta sem beszéltem vele : D

2012. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nadetényleg válasza:
Kitartás, fogod még látni a buszon. De aztán készülj a szöveggel előre és el ne mulaszd!
2012. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!