Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megsertettem a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszti616 kérdése:

Nagyon megsertettem a csajom de tenyleg nagyon. Szakitottunk de vissza szeretnem kapni .3 es fel evet voltunk egyutt. Szerintetek lehet meg mit tenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 08:42
1 2
 1/13 fünof ***** válasza:
persze, hogy lehet. egy normális esetben nem múlnak el azonnal az érzések. próbálkozz ha szereted még!!
2012. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel sértetted meg nagyon a barátnőd?
2012. dec. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fke ***** válasza:
ja hát krvára nem mindegy mivel sértetted meg...
2012. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha egy több mint 3 éves kapcsolatot megszakított miatta akkor elég komoly sértés lehetett...

Próbálkozz talán először annak az orvoslásával ha lehet

2012. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, rohadtul nem mindegy, mivel sértetted meg. Ha 3 és fél évet felrúgott emiatt, akkor szerintem nagyon jó oka volt rá, hogy kihajítson téged. Bocs...
2012. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerette volna hogy együtt éljünk, de nemet mondtam neki azt mondtam ő a mindenem de nem tudnák vele élni. Ez nagyon fájt neki de szeretem vissza akarom kapni kérek mindenkit ötleteket.
2012. dec. 9. 04:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet közölne a pasim, hogy szeret, de nem tudna velem élni, én is elküldeném. Arra jó vagyok, hogy meghallgassam a bánatát, finom kajákat főzzek, szeretetet adjak, de együtt élni már nem lehet velem? Hát b*zmeg... Ha ő nem lát perspektívát a kapcsolatunkban, minek pazaroljam rá az időmet??? Én nem fogadnálak vissza az biztos egy ilyen elszólás után, ezt nálam nem tudnád kimagyarázni.
2012. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És egyből ki is szeretnél belőlem?
2012. dec. 9. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet, hogy egy csapásra kiábrándulnék. De ha mégsem, úgyse számít, mert akkor is elküldenék egy ilyen faszit a büdös francba. Mondjuk én elég erős jellem vagyok, engem nem lehet hajlítgatni. Nem, egy ilyen elszólás után már semmi se lehetne a régi köztünk. Keresnék egy olyat, aki tényleg komolyan gondolja velem.
2012. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, ezek után én is keresnék valaki olyat aki már felnőtt egy komolyabb kapcsolathoz
2012. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!