Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Akiknek a pasiukért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akiknek a pasiukért sok lány epedezik azokra is rátör néha az érzés hogy nem jó egy k*rva jó pasinak a barátnőjének lenni a félelem miatt, hogy mikor melyik hülye p*csával áll le etyegni vagy hogy mikor csal meg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Bízom a barátomban és egyáltalán nem vagyok féltékeny, és igazából okot sem ad rá ...!

Ha meg netalántán megcsalna, vagy bármi efféle dolog lenne, akkor ennyit a hatalmas nagy szerelemről ... :/

De imád és senki más nem kell neki! :))

19/L

2012. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleinte volt ilyen. Aztán rájöttem, hogy felesleges magam szívatni ilyen gondolatokkal, a pasimnak több esze van annál, hogy leálljon valami jöttment libával. És tényleg :)
2012. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jópasi a barátom.

Döglenek érte a lányok.


Ráadásul 300 km-re lakunk egymástól, de teljesen megbízom benne és ő is bennem.

Sőt, még szeretem is, hogy ennyien odavannak érte:P


19/L

2012. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sokszor a csúnyák előbb félre lépnek mert kicsi az önbizalmuk és így nyernek megerősítést hogy nem olyan rosszak Ők így is kellenek másnak. Egyébként meg van egy mondás miszerint elég ha a pasi egy fokkal szebb az ördögnél már biztos párt talál. És ez milyen igaz...

Tehát az hogy megcsal vagy sem nem a kísértésen múlik hanem hogy ő mennyire becsületes.

2012. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

ha a pasi egy fokkal szebb az ördögnél már biztos párt talál. És ez milyen igaz...


Ekkora ökörséget még életemben nem hallottam. Kismillió teljesen normális küllemű és viselkedésű fiú van egyedül, sokan már évek óta a női hülyeségek miatt.

2012. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat az en pasim jokepu, s emiatt ugy suliban, mint munkahelyen szoszerint tapadnak ra a csajok, meg keresik a tarsasagat. De en nem aggodom, mert megbizom benne, meg aztan ha felrelep nezheti, hogy mit veszit, mert nekem is egy percbe telne uj pasit talalni.
2012. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!