Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg hátrány a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El Greco kérdése:

Ez tényleg hátrány a lányoknál?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy a lányoknál nem tudok semmit kezdeményezni,mert mert vallásos vagyok.Vallási iskolába járok,de ott mindenki gúnyol azért,mert reggel bemegyek a kiskápolnába imádkozni,vagy mert doga elõtt elmondok egy fohászt,akár tanultam,akár nem.Ezért nem csak az psztály-,de az évfolyamtársaim is megvetnek.Ja,az egyik sráz végre kibökte nemrég,hogy én miért nem beszélek úgy,mint mimdenki.Ezt a csúnyább szavakra értette,mert nem használom õket.Tényleg ez a baj?

Mert a külsõmmel nem nagyon lehet baj,hiszen a nem a sulimba járó lányokkal más,néha még õk a kezdeményezõk,sõt páran az utcán is megszólítanak,pedig nem ismernek,de meg akarnak,bár,mivel nem ismernek,mem tudják,hogy katolikus vagyok...

Értelmes válaszokat írjatok könyörgök,nagyon kétségbe vagyok esve emiatt.

14/f



2012. dec. 9. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

"lányoknál nem tudok semmit kezdeményezni,mert mert vallásos vagyok"


Mi köze a kettőnek egymáshoz? Semmi

Az imátkozástról meg annyit, hogy szerintem nem közönség elött kellene, mert azt egyébként sem úgy szokás, nem magamutaogatásból kellene csinálni

2012. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem magamutgatásból,már több hónapja csak egyedül imádkozom,am a doga elõttiknél nem vetek keresztet,mert így nem feltünõ...

Csak az a kár,hogy ott a lányok közül tényleg mem állnak szóba velem.

És azért írtam összefüggésbe a kettõt,mert ketten kijelentették már a közeledésemre,hogy nem hisznek Istenben,ezért nem tudnak velem fantáziálni,jagyjam õket békén.

2012. dec. 9. 00:43
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Én pl. ateista vagyok, szóval nálam eléggé kizáró ok!

Mert sehogy sem tudnék egy hullámhosszra kerülni egy vallásos emberrel. A későbbiekben meg a gyereknevelés kész katasztrófa lenne. Persze neked ilyenekre még nem kell gondolnod.

Egyáltalán miért akarsz olyan lányt, aki pl. ha megbotlik egy szőnyegben, benyom egy "istenbasszameg"-et?! Ha annyira vallásos vagy, akkor te se viselnéd vmi jól.

22/L

2012. dec. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Vallásosság taszító. Nem a hit a zavaró, sőt, az tiszteletreméltó, de sosem szerettem azt aki eljár templomba és imádkozik. Két külön fogalom nekem a hit és a templombajárás/imádkozás. Szerintem ennek inkább egy belső tartásban kell megnyilvánulnia, viselkedésben, hogy nem gec.izel másokat és inkább segítesz akin tudsz. Nem leszel jobb ember csak mert elkerülsz pár bas.zdmeget, csak szebben beszélsz. Igazi lényeg belül van, nem abból amit kifelé mutatsz. Nagyon remélem, hogy szex terén nem azt sikerült beléd vernie a vallásosságnak, hogy a szex bűn...


21/l

2012. dec. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus példa, hogy van aki kijön a templomból és leköpi a másikat. Nagyon erős megfelelni vágyást érzek benned, pedig kizárólag magadnak kell jónak lenned.
2012. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó elõtti,igazad van,köszi a választ.

Utolsó,ezt nem verték belém

Azt verik belénk,hogy ez Isten áldása,már ha gyerek lesz a végén,akkor.

2012. dec. 9. 00:51
 7/14 A kérdező kommentje:

00:50

Köszi,ez jól esett:)))

2012. dec. 9. 00:52
 8/14 anonim ***** válasza:

A 4. jól leírta, ahogy én is látom a dolgokat, nem attól lesz valaki jó keresztény vagy igaz hívő, hogy hétvégente elmegy a templomba. Na mindegy, a kérdés nem erre irányul. Ha vallásos iskolába jársz, esélyes, hogy ott találsz majd hozzád való lányt, korábban, amíg suliba jártam, nekem is voltak olyan osztálytársaim, akiknek a szülei nagyon vallásosak voltak, és a gyerekek jártak ilyen vallásos táborokba, meg programokra, és onnan szedtek össze barátnőt/barátot. Ezzel nem lesz baj szerintem, főleg, ha már eleve nyitnak feléd a lányok. Nincs azzal gond, hogy vallásos vagy (de azért ne higgy el vakon mindent amit "Isten nevében" a fejedbe akarnak tuszkolni).


22/F

2012. dec. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
A jó szex mindig Isten áldása. :)
2012. dec. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a hitbuzgókat de nálam nem kizáró ok, amennyiben nem akarsz engem is megtéríteni.
2012. dec. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!