Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknál mennyire hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mennyire hátrány ha egy fiú gyenge?

Figyelt kérdés
jó fej vagyok meg nem is nézek ki olyan rosszul csak nagyon gyenge vagyok:S
2010. febr. 16. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy lány igazán szeret, nem azt fogja nézni, hogy gyenge vagy-e vagy sem. Aki csak a gyengeséged miatt utasít el, örülj, hogy elment. ;) Ha valóban jó fej vagy, rosszul se nézel ki, a gyengeség nem számít... Amúgy meg tornázz egy kicsit, ártani nem árthat ;)
2010. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
ezt hogy érted?több értelmű..lehet akár az immunrendszered is gyenge de az izmaid is. :D
2010. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát probálkoztam a gyúrással de letettem róla a csontozatom gyenge leginkább:S
2010. febr. 16. 16:50
 4/17 anonim ***** válasza:

sztem van mikor aranyos.:D

pl az exem azt mondta mikor jártunk h ha vlki bántana akkor egyből megvédene és kiállna akár 20 ember ellen is.

és szegényke nemvolt vmi erős de szerintem ez ranyos volt tőle


sztem nem fontos,de ha gyenge vagy és zavar járj gyurni

2010. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hát én azért szeretem hogy párom ölbe tud kapni és nem szakad össze az 50 kilómtól,meg elbirja a nehezebb szatyraimat,és az sem hátrány ha nem kell attol félnem,hogy összenyomom

de volt már olyan pasim,akit arrébbfujt egy kis szél,mégse fordult meg a fejemben,hogy emiatt ne tetszen

22/L

2010. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálam abszolút hátrány! Mivel nekem erősebb csontozatom van, izmosabb testalkattal. Elég bután néznénk ki egymást mellett! :) Szóval nálam csak az jöhet szóba aki nálam azért nagyobb.:)

De szerintem egy vékony, törékeny lánynál ez nem hátrány!

2010. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem gáz próbálj meg minél többet egyél és sokat gyúrj talán akkor tudsz egy kicsit erősödni, megértelek, mert nekem is az alap alkatom, vékony de sokat eszem és gyúrok.
2010. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha a csontozatod gyenge, egyél rá calciumot, vitaminokat :)
2010. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mikor gyúrtam nem volt időm semmi másra tehát csajomra se lenne tehát akkor egyik rosszabb mint a másik...
2010. febr. 16. 17:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez nem válasz a problémádra.

Egyébként én is ilyesmi vagyok (23/F), de sokat futok, és ettől nő az állóképességem (nem az :D), meg szoktam fekvőtámaszokat is nyomni, de csak lassú tempóban mind2t, mert gyengébb a testfelépítésem, de egy ideje észrevettem hogy edzettebb vagyok.

Tegyél te is így, és legalább ha lesz barátnőd, akkor meg tudod védeni az illegális behatolni vágyókkal :D:D

2010. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!