Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mi a sorrend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a sorrend egy férfinál: személyiség - pénz - külső vagy külső - személyiség - pénz vagy pénz - személyiség - külső?

Figyelt kérdés

ha egyéb értékrendetek van akkor azt írjátok le légyszíves

hablaty (semmitmondó) válaszokra nem vagyok kíváncsi, csak olyanra amiből okulni lehet


2012. dec. 9. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
személyiség-külső.. de mindenek előtt el kell fogadnia engem ez a legfontosabb ami ugye nem 1 szerű :D
2012. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. személyiség

2. külső


a pénz az csak egy plusz, de nem befolyásol, bár ezt senki nem fogja elhinni nekem, mert minden pasi azt hiszi, h a nők nek az a legfontosabb

20L

2012. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Külső-személyiség-pénz

Külső: nyílván nem fogok összejönni egy ronda pasival, aki egyáltalán nem tetszik, csak azért mert pénze van.

Személyiség: Ha úgy beszél velem, mint egy kutyával, vagy ha egy anyámasszony katonája szintén nem fogok vele összejönni, mert van büszkeségem és emelett egy férfi legyen férfi.

Pénz: ha van pénze, nem biztos, hogy azt rám fogja költeni, illetve zavarni is, ha mindenre ő hívna meg, én meg ott állnék, mint egy automata és nyelném a zsét. És lehet a későbbiekben még a szemere is vetné, hogy mindent ő fizet- hát kössz nem, én is megtudok dolgozni a pénzemért. 21/L

2012. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Külső - személyiség - pénz
2012. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kíváló válaszokat, pont ilyenekre gondoltam
2012. dec. 9. 13:29
 6/13 anonim ***** válasza:

külső - személyiség - pénz

Bár én úgy gondolom, hogy a személyiség és a külső igen szoros kapcsolatban állnak, nem biztos, hogy így elkülöníteném. Nem kell nekem egy görög isten, csak tudjam elképzelni az illetőt páromként, viszont hiába áll előttem a megtestesül álom férfi, ha személyiségre egy nulla. Tehát nekem ez a két tulajdonság szorosan összetartozik.

Pénz... Én nem fogom azt mondani, hogy nem számít! Nem kell hogy valaki kő gazdag legyen, de jusson néha egy-egy programra. Nem gond, ha az én részemet én állom, nem vagyok élősködő, de ne üljünk mindig otthon a pénzhiány miatt!

2012. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha külsőre nem tetszik, hiába a jó személyiség, ellenben ha külsőre tetszik, és a személyisége nem okés nekem, arra nem lehet alapozni

tehát a külső és a személyiség fej fej mellett az első helyen, kezdetben, később a személyiség maximálisan átveszi az első helyet

a pénz nagyon hátul van a rangsorban, elég annyi, hogy megéljünk, többre nincs igényem

2012. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A személyiség egyetlen lánynak se számít. Hogy a külső meg a pénz közül melyik a fontosabb nekik, az már egyénfüggő.
2012. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nanana, szerintem ezek a válaszok elég őszinték voltak, én is azért kérdeztem, mert úgy voltam vele hogy a pénz az első nekik, de elhiszem amit írtak, hogy nem az. Mindazonáltal abban igazad van, hogy azzal ők nem számolnak a választáskor hogy naívak (kb amit mutatnak azt el is hiszik), de én tudom magamról hogy a személyiségem közel 0, és pénzem sincs ezért én csak elfogultan tudok gondolkodni ez ügyben hogy nekik csak a pénz számít (vagyis sértődöttségből), de ez az én bajom. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy hogy is van ez az értékrendjük.
2012. dec. 9. 13:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyformán fontos mindegyik! Nyilván nem leszek olyannak aki nem tetszik külsőleg vagy aki nem szimpatikus. És nem arra hajtok hogy valakinek legyen sok pénze, hanem arra, hogy legyen normális életminősége! Nyilván egy koldussal nem fogok összejönni még akkor sem ha esetleg (bár kétlem) szerelmes lennék belé, mert én szeretnék továbbhaladni az életemmel, és azt sajnos valamennyi pénz nélkül nem lehet! Nem engedhetem meg magamnak, hogy másokat pénzeljek vagy olyannak legyen akivel nem egyeznek az életcéljaink.
2012. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!