Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen belső tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen belső tulajdonságok kellenek ahhoz, hogy idősebb barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ronda srác. Nem nézek ki rosszul. 17 éves vagyok, de egy nálam 2 évvel és 5 hónappal idősebb lányért vagyok oda. Ő egyetemista én meg szakközepes. Milyen belső tulajdonságok kellenek tőlem, hogy esélyem legyen ilyen korkülönbség ellenére?

2012. nov. 15. 18:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem sok reményt ne fűzz hozzá, ugyanis a mai hölgyek többsége nem hogy a fiatalabbra, de még a velük egykorúakkal sem kezdenek az ''érettségi'' szintjük miatt, de azért nyugodtan próbálkozz be, csak aztán ne vedd magadra, ha nem jön össze! Sok sikert!
2012. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az ész baromi vonzó. ha okos vagy, akkor nem baj hogy fiatalabb vagy.

kortól függetlenül fontos az, hogy tudjon tisztelni a nő, felnézni rád.

2012. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél értelmes, éretten gondolkozz, miközben tudjad magadat jól érezni, bulizni. Ja és tudjon rád felnézni a csaj, érezze magát melletted biztonságban. Talán ez az utóbbi legfontosabb:) (bármilyen korú lánynál)

16/L

2012. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Paulik Áron ***** válasza:
pl. magabiztosság, hogy ne kelljen itt kérdezősködnöd :P
2012. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!