Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz tanuló vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz tanuló vagyok, ha párkapcsolatom is van mellette/plusz család/mozik/kirándulások/stb?

Figyelt kérdés

Angol:

-2

-3

-5


Matek:

-2

-2

-5


Biosz:

-1

-2


Tesi (egyátalán nem fontos)

-3

-5

-5


ami még fontos talán, az


Irodalom/nyelvtan:

Irodalom:-2

-2

-2


Nyelvtan:

-3

-5

-5


anyu teljesen kivan akadva, szerintem annyira nem vészes, nem állok bukásra semmi olyanból amiből nem tudnék évvégére javítani.A fontosabbakat írtam le, ha eszembe jut, vagy kérdeztem leírom még a jegyeim, eddig szinte mindenből 3 jegy van, hogy félévkor bőven tudjanak osztályozni. Nem igen értem anyu kiborulását,szeretem Őket,és párom is.

Egy héten: 5* találkozunk.

Abba bent van a hétvége a 2 nap, a hétköznapokban csak 3-szor 2 órát. Általában délután 2-től-4-ig. Utána tanulok.


Kevés lenne?Miért várja el a kitűnő tanulást? Van aki nem arra rátermedt, hogy annyira zsírtanuló legyen, mindenből megvagyok, hármas majdnem. Véleményeket kérek.


17L


2012. dec. 10. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát hozzám képest mindenképp. Én kettő híján 12 évig voltam kitűnő.

De barátnőm pl. 13 évig( nem Magy.o. mielőtt még valaki belekötne a 13-ba:) színjeles volt, úgy, hogy gimiben mellette sokszor dolgozott,+szintén barát, kirándulások stb.

Szóval nem vagy valami fényes. De ha nem tervezel középiskola után semmit, akkor ez teljességgel megfelel.

2012. dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogyha nem szeretnék, legfeljebb gyárban vagy körmösként dolgozni, akkor valóban felesleges ilyesmivel húzni az időt...
2012. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom rossznak, vannak olyanok az osztályban akik 7-8 tantárgyból buknak, ahhoz képest, azért akad ötös is, és mint lehet látni 1 egyesem van összesen. Nehogy ez miatt,később munkám se lehessen. . .Szerintem ez már túlzás. 4 hét szünetet kivéve csak iskolai hétként és félév, 1 egyes meg nem a világ.
2012. dec. 10. 15:44
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan nehéz bár az iskola, de soha nem voltam lángész, ezért jelentkeztem már elején olyan suliba amiről tudtam, hogy könnyű lesz:). Nekem ez a színt,már jónak tűnik:).
2012. dec. 10. 15:46
 5/14 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor viszont én jártam nagyon jó helyre. Nálunk ez kifejezetten rossz eredménynek számított, már a négyesért is szóltak, hogy ebből így nem lesz egyetem...

Te tudod, hogy mit szeretnél elérni az életben. Amit én szeretnék elérni, ahhoz ez édeskevés lett volna anno.

2012. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell lángésznek lenni, úgy hívják, hogy kitartás. Mikor leülsz a füzeted elé, a géped ki van kapcsolva és próbálod megérteni a dolgokat. Ja és időt kell szánni a tanulásra, mert ez a jövőd. Azt akarod, hogy a barátod tartson el vagy mifene?
2012. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Neked már megvan a saját véleményed, és nem is nayon érdekel másé. Mint gondolom tudod, egyetemekre egyre kevesebb az államilag finanszírozott hely, így legalább 2 tárgyat kiválaszthatnál, ami érdekel nagyjából, és abból lennél ötös. Nem az a lényeg, h mindenből jó légy, ha tovább akarsz tanulni, de legalább 1-2 tárgyból. Csak van valami, ami érdekel?
2012. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha neked jónak tűnik ez a szint, akkor neked jó is! De az, hogy többen buknak sok tárgyból, az nem azt jelenti, hogy a te 2-3asod olyan jó, inkább azt, hogy gyengébb képességűek/lustábbak járnak a sulidba/osztályodba. Kicsit meg tudom érteni anyukádat, kis erőfeszítéssel biztos tudnál jobban teljesíteni! Ha nem titok, mindez hányadik osztályban? Érettségizni szeretnèl/fogsz?
2012. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amióta nekem párom van, azóta csak javultak az eredményeim...

17 éves vagy, el kellene döntened, hogy mi szeretnél lenni, hova szeretnél menni és akkor arra rágyúrni. Én tavaly ilyenkor (nem pont ilyenkor) kétségbe voltam esve, hogy eddig amire tanultam, oda csak fizetős hely lesz. Idén érettségizem és hiába a jó átlag, ha a magam 400 feletti pontjával sehova se fognak felvenni.

2012. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék. Nem éretségi.

Szakmai vizsga lesz.

Ezek csak a mellékes kötelező tantárgyak:).

Utána szeretnék, majd még egy képzésben szakközepeset is, de egyenlőre keresett/jó szakmában érzem magam:). Innen jött a kérdés, hogy egy szakmunkásnak, aki vizsgázni szeretne,és nem mellékesek ezek a tárgyak, de fontosak pl: Majd éretséginél 3-4 évvel később, akkor elég lenne-e, a mostani alaptudásra ráépíteni.

még 1 év. 4 éves volt a szakma. 15 évesen választottam,és most vagyok a 3.évben. Voltam gyatrább is,de nem buktam. Nem voltam vele megelégedve, de sokan mondták, hogy ha már megvan, akkor nem lényeg, csak vizsgai anyag, arra gyúrjunk:).

Szóval, egyedül az angol/matek ami itt kell a tovább lépéshez.

2012. dec. 10. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!