Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoknak, akiknek 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak, akiknek 20-21 éves korukra se volt még párja, őket is folyton piszkálja a családja emiatt?

Figyelt kérdés
Nálunk folyton felhozzák a témát,és egyszerűen nem tudom velük megértetni a dolgokat,hogy pl.: miért nem jövök össze fűvel fával stb.

2012. nov. 18. 00:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Örülj hogy téged csak ennyivel...jót akarnak max
2012. nov. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 panini ***** válasza:
Én nem foglalkoznék velük a helyedben. A te életed.Ehhez a részéhez meg pont semmi közük nincsen.
2012. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Engem is b@szogatnak néha.Nem kell foglalkozni velük és kész.
2012. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
bátyámat is b@szogatják emiatt
2012. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem már volt barátom, de most 3 éve nincs. Időnként a világból is kihajtanak vele, máskor hónapokig nem szólnak semmit. Anyummal egyszer összevesztem e miatt, azóta nem került szóba. Nem azt mondom hogy veszekedjetek, de leülni és megbeszélni nem rossz ötlet.
2012. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nem. Régen basztattak, de már szóba sem hozzák. Mégis akkor alaposan megmondom, hogy rohadtul semmi közük hozzá és foglalkozzanak a saját dolgukkal.
2012. nov. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok, 11 voltam amikor itthon lebeszéltem apámmal, hogy van valami olyasmim, hogy barátnő (nem mondanám annak :D). Engem 4 éve csesztet apám ilyenekkel, hogy: Volt nyálcsere a Kittivel? Mi van a Kittivel? Hiányzik a Kitti? Mért nincs meg a Kittid? - oké, elfelejtette mostanra

Augusztus - Szülinapi kis bulimra elhívtam a "Kittit", fél este csak vele beszélgettem, majdnem le is smároltam, fater meg kukkolt. Nem lett semmi, mert észrevette a csaj, és úgy csinálta mintha csak fülembe súgna valamit (tényleg mondott valamit: "Apud minket figyel.") Felált és kiment, odamentem apámhoz, jónagyot belerugtam az egyik virágba és üvöltöttem: B@zd meg apa!!!

Azóta megint ezzel csesztet... Mosott fogat a Kitti? Jó volt a nyálcsere Kittivel?


Ez jobb? :D

2012. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Hole Hunter ***** válasza:
hmm...asszem kicsit magamra ismertem...megpróbálom abbahagyni a piszkálódást. Bár hozzátenném: csak azt sajnálom, hogy olyan sok jóságból maradtok ki, kedves fiatalság!
2012. nov. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Képzelem, mennyire sajnálod... annak idején gondolom nem sajnáltad, amikor megmaradt neked a sok lyuk, hogy levadászd.

remélem te legalább kiélted magad, de a sajnálatodból köszi, de nem kérek.

2012. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az én mamám például már a házassággal nyaggat, mikor még a barátnő fogalma is messze elkerült pályafutásom során. Anyám meg elkönyvelt melegnek, mert még nem vittem haza senkit.


Túlzottan őket se lehet meggyőzni semmiről (pláne nem arról, hogy ez az én magánügyem) így enyhe mosolygással bólogatok mindig mikor előhozzák a témát, és diplomatikusan odavetem, hogy majd igyekezni fogok, ha igaznak tartom a saját állításom, ha nem.

Így egy fél évig nyugta van a családnak aztán kezdődik elölről a menet.


22/f

2012. nov. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!