Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket ev utan osszefutottam eletem elso szerelmevel akivel negy evig jartunk, elojottek a regi emlekek, o egy honapja kapcsolatban el, megis talalkozgatni szeretne velem, mit tegyek? Elmondjan neki hogy meg mindeg erzek valamit iranta?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is azt gondold át, miért is szakadt meg a kapcsolat. Mert az akkori ok eldöntheti, milyen esély van arra, hogy most hosszú távon működni fog. A párkapcsolata viszont ne zavarjon, ha nincs gyerekük, az még nem házasság. De azért próbálj meg puhatolózni, hogy az a kapcsolat jól működik-e, nehogy a végén kiderüljön, hogy csak egy kis kikapcsolódást keres. Az érzéseidről csak akkor nyilatkozz, ha tényleg úgy látod, hogy működhet a kapcsolatotok. Ne adj neki esélyt arra, hogy utána röhögjön rajtad.
2012. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor beszelgettunk es rakerdeztem milyen a parkapcsolata azt mondta hogy "jo", megis eroskodott hogy talalkozgassunk,azzal az indokkal hogy nem felejtett meg el, szeretnem ha kibekulnenk, de nem merem valasztas ele allitani,felek a vele valo talalkozastol es attol hogy csak kihasznal
2012. dec. 10. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess inkább velem. És akkor mégis beszélgetsz valakivel, de nem fogod a régi hibát elkövetni. Én meg unatkozom, tehát szívesen beszélek új arcokkal.:D
2012. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na, mi lett ?
2016. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!