Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szeretitek az illedelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek az illedelmes, tisztelettudó fiúkat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem, de ez már ritkaságnak számít :S
2009. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem. Egy randin szerintem plusz pont, ha egy férfi illedelmes és tisztelettudó, ezzel engem meg lehet fogni.
2009. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne szeretnénk? :)

Magam nevében: a párom ilyen. Én is tisztelettudó vagyok... És néha olyan érzésünk van, mintha a '20-as években élnénk. :) Viccen kívül, sokáig magázódtunk. Nem azért, mert kellett, csak így szólított meg, tisztelettudóan, én meg ráhangolódtam, és majdnem egy évig így is ment. :) Mindenki furcsálta, de idővel leszoktunk róla.

Nagyon szép dolognak tartom, és sajnos különlegesnek is. Mert a mai srácok közül sokan tényleg nem tanultak illemet. Én nem azt mondom, hogy hasaljon a sárba, hogy átcsattogjak rajt, hogy ne legyen sáros a cipőm...

De jól esik, ha odafigyel rám, és kinyitja előttem az ajtót, felsegíti a kabátom, belémkarol, ha átmegyünk az úton. Apró pici dolgok, és nem is kell mindig... De nagyon jól tudnak esni.

2009. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom ilyen.olyan édes *-*

és tényleg ritka

mondom is neki mindig,h. milyen figyelmes,jólnevelt,udvarias :]

2009. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, a bunkó parasztokra bukunk akik ránkb@sszák az ajtót:D micsoda kérdés ez...
2009. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
A csajok többsége azt mondja,h illedelmes,tisztelettudó srác kellnekik,de amúgy baromira nem.Valamiért a rosszfiús srácokra buknak,de nagyon.(van amikor még a bunkósság is bejön nekik)Aztán van a kisebbség,azoknak nem jön be a rosszfiús stílus és az illedelmes,tisztelet tudókra buknak,de az esetek töbségében ők azok az otthonülös típusok.
2009. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy az illedelmes és tiszteletudó fiúk otthon ülősek és unalmasak?

Valóban,tényleg jobb az olyan srác,aki a nőt az ágy tartozékának tekinti és mint a lepedőt,rendszeresen cserélgeti.Ha mégis ki bírja mellette valaki,akkor tök részegen egy kocsmában úgy mutatja be a csajom és eszméletlen az ágyban.Herótja van dolgozni,mindekit hibáztat a közelében csak magát nem,esetleg az élet nagy sérlmeit a barátnőjén veri le,szó szerint.

Valóban,minden nő ilyen pasiról álmodik,csak jó mélyen titkoljuk. A tisztelettudó fiúkat legalább nevelte valaki,őket pedig... hát igen,Maugli is felnőtt valahogy. :)

2009. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem őket, csak ne essenek túlzásba. Inkább az a laza de mégis udvarias az én esetemXD Szeretem, amikor kinyitják előttem az ajtót, vagy lesegítik rólam a kabátomat, de azt kifejezetten utálom, amikor fizetni akarnak helyettem, úgy érzem, mintha kihasználnám a srácot, pedig nincs így:D
2009. aug. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a tisztelettudó fiúkat/férfiakat. És kifejezetten taszít a faragatlanság.
2009. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valószínű itt maguk se merik sokan bevallani anonim is, hogy a bunkó taplóktól lesz lucskos a bugyijuk és eleve hátrányból indulnak a visszafogottabb, még tisztességesen nevelt pasik, ha még a s*ggük is kilóg a gatyából meg pláne. Sőt a romantikázást se szeretik mert az meg olyan ciki és nyálas a pasitól, inkább pofozza őket esténként és mondja el minden k*rvának nyilvánosan.
2009. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!