Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a Szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a Szerelmemet? Nem megy.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég elhagyott a barátnőm 2 év után, mert már nem szeret. Nem akarja visszacsinálni. De én még mindig szeretem Őt. Mindenki azt mondja, lépjek tovább, felejtsem el, majd lesz másik, tereld el a gondolataidat, nem sokára vizsgaszünet, majd elmúlik addig, úgysem látjátok egymást. Mégis hogy? Hogy múljon el 2 év szerelem? Ha nem látom, csak hiányzik. Minden percben rá gondolok, bármit csinálok. Elmentem buliba, nem volt jó, csak rá gondoltam, de jó lenne vele. Nem tudok aludni már, mert ő jár a fejembe. Hulla fáradt vagyok. Egy iskolába, egy szakra járunk, minden nap látom. Mégis hogy felejtsem el? Hogyan lépjek túl? Mikor lesz már jobb?

2012. dec. 10. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem fogod, de (bármilyen hihetetlenül hangzik most) lassan enyhülni fog az iránta érzett szerelmed, egy idő után pedig majd semmit nem érzel, ha ránézel - esetleg egy kellemes emléket a múltból.

Friss szakítás után mindenki így érez, ahogy leírtad, főleg, ha te továbbra is szereted őt és nem akartál szakítani. Most nagyon fáj, de az idő, meg az egy új kapcsolat majd megoldja. Addig is próbáld meg elfoglalni magad valamivel, hogy ne csak rá gondolj folyton. Találkozz a haverokkal, járj el sportolni, szórakozni, tanulj sokat, stb...

2012. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehet könnyen elfelejteni egy lányt, ha ráfekszel egy másikra, szóval hajrá.
2012. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bármit csinálok, csak ő jár az fejemben. Nem tudom fél órát lekötni magam. Csak azon jár az eszem, hogy hozhatnám rendbe, pedig vagy 10-szer megmondta már, ő nem akar engem. De nem tudom megérteni, hisz ő a mindenem.
2012. dec. 10. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az ismerőseidnek. Nem tudsz elfelejteni valakit, akit szerettél egyik pillanatról a másikra. Ez nem működik és nem lehet rá tanácsot adni sem. Közhely, de szerintem csak az idő segíthet, meg az, hogy elhatározd magadban azt, hogy elengeded őt magadban. Nehezen fog menni, mert nekem is nehéz szokott lenni, de egyszer csak eljön az a pillanat, mikor rájössz, hogy már nincs rá szükséged és elengeded. Persze teljesen így sem fogod tudni őt elfelejteni, de legalább már nem fogsz hozzá ragaszkodni gondolatban, hanem esélyt adsz magadnak, hogy továbblépj.
2012. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na ez kérdező végzetes hiba, hogy másoknak könyörögsz. Ami elmúlt, elmúlt. Ha nem szeret, akkor felesleges köröket futsz. Nem fog újra beléd szeretni, még, ha fejre állsz is. Különben is légy férfi! Őrizd meg a méltóságod és ne szaladj olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2012. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, fejben kéne eldöntenem, hogy elengedem. De nem megy. Nehéz.
2012. dec. 10. 20:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem könyörgöm senkinek. Tanácsokra van szükségem. Mert számomra abszurd, hogy szeretsz, imádsz valakit, és másnapra mindenki "elvárja", hogy engedjem el. Amikor vele képzeltem el a jövőmet.
2012. dec. 10. 20:10
 9/9 zoliwok válasza:
így jártam én is, egyik nap még minden rendben, másik nap "már nem szeretlek, szakítani akarok" ha még nézed ezt, leírhatnád hogy sikerült elfelejtened, vagy hasonló, mert nekem lassan 8 hónapja nem megy :(
2016. dec. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!