Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Reménykedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Reménykedjek vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Hát elég hosszu történet ez de elmondoma lényegét..osztálytársamrol van szo akibe teljesen beleszerettem..csak előtte jártam az egyik haverjával..és már azzal akibe belvagyok esve már többször is majdnem összejöttünk..és most bevallottam neki hogy szeretem és hogy csakis őrá tudom gondolni..és azt mondta hogy a haverjának nem akar fájdalmat okozni de majd meglátja mit hoz a jövő..és h térjünk vissza erre később..
2012. dec. 4. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd.
2012. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha tényleg szereted ne add fel de ha már megkérdezed hogy elfelejtsed e akkor nem is biztos hogy szereted
2012. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mindennél jobban szereem..sosem éreztem még ilyet..és nem a külseje fogott meg hanem a belső tulajdonságai..csak nem tudom higy ő mit gondol..és olvastam olyat hogy ha valaki szerelmes akkor senki és semmi nme ál az utjába..de ő neki mégis fonotsabb ezek szerint a haverja nem.?
2012. dec. 4. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:

ne add fel!:) az nem azt jelenti, hogy fontosabb a haverja. én sem járnék a haverom volt csajával, ez természetes... neked is szarul esne, ha a barátnőd a volt paliddal járna!

van még remény!;)

2012. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2012. dec. 11. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!